Łóżko sosnowe białe 120 Wenecja

Cena:
969,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Wysokość:
85cm
Szerokość:
130cm
Głębokość:
211cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7012
Numer katalogowy producenta:  PL7012

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko białe sosnowe z serii Wenecja 120x200

Zastanawiasz się, czy łóżko sosnowe Wenecja będzie wyborem tylko estetycznym? Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości. Łóżko wykonaliśmy z naturalnego drewna sosnowego. Jest to wysokiej klasy sosna bezsęczna. Charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością i gwarantuje, że łóżko nie ulegnie uszkodzeniu, poprzez pęknięcie deski na sęku, lub rozwarstwienie jej struktury. Należy pamiętać, że dobry sen to nie tylko rama łóżka. Wybierz wysokiej klasy materac oraz stelaż elastyczny. Nie zagwarantujemy Ci, że będziesz spał na naszym łóżku do południa, ale możesz być pewny, że wstaniesz wyspany i gotowy na wyzwania dnia.

ZDOBIONE WEZGŁOWIE - łóżko zostało wykonane z drewna sosny fińskiej, odpornego na uszkodzenia.

OZDOBNY GRZEBIEŃ - łóżko sosnowe Wenecja przykuwa uwagę swoim pięknem i solidnym surowcem.

OZDOBNE NÓŻKI - w łóżku zostały wprowadzone nóżki, które idealnie wpasują się w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach.

SZEROKA LISTWA PRZEDNIA - z dbałością o każdy szczegół została wykonana również listwa tworzy spójną całość w sosnowym łóżku Wenecja.

Wybór łóżka to sprawa kluczowa podczas meblowania mieszkania. Bo przecież to w łóżku spędzamy jedną czwartą dnia. Musi być ono wygodne, ale także niebanalnie wykończone, by nie opatrzyło się po pierwszym roku i ciągle zaskakiwało swoim przemyślanym designem. Wysokie wezgłowie w towarzystwie poduszek służyć może jako doskonałe miejsce, by zaszyć się na długie wieczorne zaczytywanie się w ulubionych książkach czy czasopismach. Dla jeszcze większej wygody, proponujemy szafkę nocną, która może służyć jako miejsce na budzik, lampkę i książki.

Łóżko sosnowe białe pod materac o wymiarach 120x200. Eleganckie łóżko wspaniale nadaje się do sypialni i pokoju młodzieżowego. Starannie wykonane z drewna sosnowego, bielone farbą kryjącą w 60%.

Łóżko sprzedawane jest bez stelaża. W naszej ofercie można zakupić stelaż sosnowy, bukowy na ramie - elastyczny.

 

Pamiętaj że kupując łóżko z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Do łóżka polecamy bardzo dobrej jakości materace.

Stelaż sprzedawany jest osobno.

Meble białe do sypialni. Z tej serii dostępne są: komoda, szafa, szafka nocna oraz inne wymiary łóżek.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały
Krycie:
60%
Wysokość:
85cm
Długość:
211cm
Szerokość:
130cm
Głębokość:
211cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top