Komoda rtv dębowa 2.2 lewa Talla
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 177 cm |
| Waga z opakowaniem | 103 kg |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Zmontowany |
Opis
Komoda RTV dębowa 2.2 lewa Talla Minimal
Oferowana komoda RTV drewniana to świetny wybór z kilku powodów. Przede wszystkim zwiększy funkcjonalność każdej strefy telewizyjnej, w której telewizor powinien mieć bezpieczne i stabilne miejsce. Z lewej strony znajdują się dwie wnęki na sprzęty telewizyjne, a z prawej pojemne szuflady przeznaczone do wygodnego przechowywania akcesoriów, w tym pilotów, kabli, ładowarek czy instrukcji obsługi.
Szafka pod telewizor z naturalnego drewna
Prezentowana dębowa szafka pod RTV została wykonana w całości z najwyższej klasy drewna dębowego. Materiał ten, oczywiście pozyskiwany naturalnie, cechuje się wytrzymałością, trwałością oraz zachowaniem wszystkich parametrów technicznych przez wiele lat od zakupu. Mebel jest stabilny, mocny i sztywny, dzięki czemu dostosowany do codziennego użytku.
Funkcjonalność mebla jest podobnie wysoka. Drewniana szafka pod TV jest wygodna w eksploatacji przede wszystkim za sprawą płynnie działających szuflad z systemem cichego domyku. W efekcie szafka nie wywołuje głośnych dźwięków w trakcie eksploatacji, co ma szczególnie duże znaczenie dla pozostałych domowników.
Dębowa komoda pasująca do każdej aranżacji
Komoda RTV dębowa świetnie prezentuje się w każdej aranżacji ze względu na ciepły odcień drewna dębowego (zależy od kalibracji ekranu). Pasuje do stylu klasycznego, nowoczesnego, rustykalnego, boho i vintage, dzięki czemu można cieszyć się komodą i komfortem korzystania z niej, nawet gdy zmienisz wizję aranżacyjną.
Pliki do pobrania: