Krzesło tapicerowane granatowe z drewnianymi czarnymi nogami RIV81 Breno
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Riviera 81 |
| Materiał | Buk - siedzisko materiałowe |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 7 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 1 osoba 0,5 - 1 godz. |
Opis
Krzesło tapicerowane granatowe z drewnianymi czarnymi nogami RIV81 Breno
Krzesło Breno to synonim elegancji połączonej z funkcjonalnością. Głęboki granatowy kolor, uzyskany dzięki wykorzystaniu weluru Riviera 81, dodaje wnętrzom klasy i głębi. Aksamitna w dotyku tapicerka zapewnia nie tylko komfort, ale i wizualną przyjemność, mieniąc się subtelnie przy każdej zmianie natężenia i kierunku światła. Czarne, bukowe nogi o finezyjnym wyprofilowaniu, podkreślają lekkość konstrukcji, czyniąc krzesło idealnym wyborem do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, jak i tych urządzonych w stylu glamour.
Krzesło z kolekcji Breno – połączenie stylowego wzornictwa i wygody
Krzesło Breno jest wynikiem starannego rzemiosła. Drewniane, czarne nogi wykonane z bukowego drewna gwarantują stabilność i wytrzymałość, której każdy z nas szuka w swoich meblach na lata. Tapicerka welurowa Riviera 81 nie tylko zachwyca swoją teksturą, ale również jest symbolem trwałości. Jej wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest odporna na ścieranie i zbyt szybkie pojawienie się uszkodzeń, co zapewnia długotrwałe zachowanie estetycznego wyglądu krzesła. To mebel, który mimo swojej delikatności wizualnej, stoi bardzo stabilnie dzięki solidnemu wykonaniu.
Krzesło Breno – zapewnij sobie i gościom komfort siedzenia
Projektanci krzesła Breno zadbali o to, by połączyć jego wyjątkowy design z praktycznymi aspektami użytkowania. Tapicerowane zarówno siedzisko, jak i oparcie, zapewniają komfort siedzenia nawet przez długie godziny przy stole. Welur Riviera 81 jest nie tylko przyjemny dla oka, ale także łatwy w czyszczeniu, co czyni krzesło Breno przyjaznym w codziennym użytkowaniu. Uniwersalność z kolei sprawia, że doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje, będąc nie tylko meblem użytkowym, ale i dekoracyjnym elementem wnętrza.
Kolory tkanin wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przed zakupem krzeseł tapicerowanych zachęcamy w pierwszej kolejności do zakupu wzorników obić materiałowych, które w pełni oddają kolor obicia i gwarantują zakup oczekiwanej tkaniny.
Pliki do pobrania: