Szafka nocna grafit - naturalna sosna Belluno Elegante
Cena regularna:
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Grafit RAL 7012 - naturalna sosna |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Belluno Elegante |
| Krycie | 90% |
| Głębokość | 44,2 cm |
| Wysokość | 53,2 cm |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Waga z opakowaniem | 18 kg |
| Uchwyty | Stare srebro |
| Ilość szuflad | 2 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 godz. |
Opis
Szafka nocna grafit – naturalna sosna Belluno Elegante
Jeśli poszukujesz praktycznego i stylowego mebla do sypialni, to koniecznie wybierz prezentowany model. Szafka nocna grafitowa z kolekcji Belluno Elegante to idealny wybór ze względu na dużą funkcjonalność, a także atrakcyjny design, dzięki któremu stanie się ozdobą każdego wnętrza. Najlepiej odnajdzie się w sypialniach urządzonych klasycznie, rustykalnie i prowansalsko.
Szafka nocna grafitowa – idealne uzupełnienie sypialni
Kolekcja Belluno Elegante udowadnia, że jakość może iść w parze ze wspaniałą, niecodzienną stylistyką. Prezentowana szafka nocna grafitowa została wykonana w całości z eleganckiej i ekskluzywnej sosny fińskiej, która cechuje się wysoką twardością, dzięki której uszkodzenie jej zewnętrznej powierzchni jest w zasadzie niemożliwe. Twardość ma bezpośredni wpływ również na stabilność – zastosowanie grubego na 5 cm blatu poddanego frezowaniu oraz korpus oparty na grubych deskach jest całkowicie odporny na niekorzystne zjawisko chwiania się w trakcie użytkowania.
Prowadnice szuflad mają funkcję cichego domyku, co znacznie zmniejsza uciążliwość wywołaną uderzeniem wewnętrznej części frontu szuflady o korpus, a także cechują się niezwykłą płynnością działania. Cały blat został wykończony ekologiczną farbą wodną.
Prowansalski nakastlik – ponadczasowa propozycja
Sosnowa szafka nocna z kolekcji Belluno Elegante została wyposażona w dwie pojemne szuflady, które idealnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów. Można do niej schować leki, chusteczki czy ładowarkę, a na blacie odłożyć telefon czy czytaną przed snem książkę. Model ten wyróżnia się atrakcyjnym designem, na który wpływa połączenie grafitowego koloru z naturalnym drewnem sosnowym oraz zdobione frezy, które dekorują bryłę. Uroku dodają niewielkie uchwyty, które jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania.
Pliki do pobrania: