Białe łóżko 100 Scala z szufladą

Cena:
1 199,00 zł
1 119,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Wysokość:
95cm
Głębokość:
212cm
Szerokość:
118cm
SKU:
2290317 + 5090217
Numer katalogowy producenta:  22090317

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Białe łóżko do pokoju dziecka

Urządzając sypialnię swojego dziecka szukasz solidnego łóżka, które będzie mu służyć przez długi czas. Zwracasz także uwagę na jego rozmiar. Zależy Ci przecież na tym, aby Twoja pociecha nie wyrosła z niego zbyt szybko. Warto także wybrać mebel charakteryzujący się uniwersalnym wzornictwem. Dzięki temu łóżko pozostanie w modzie przez długi czas. Warto postawić na klasyczną biel i czystą formę, która doda uroku sypiali Twojego dziecka. Łóżko białe Scala spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Praktyczny rozmiarłóżko sosnowe Scala ma 100cm szerokości użytkowej. Natomiast jego długość to standardowy wymiar – 200cm. Dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecięcym. Śmiało może pełnić funkcję łóżka jednoosobowego dla dorosłych. Szerokość całkowita łóżka, uwzglęniająca wezgłowie, weznóże oraz obecne na wieńcach frezy, wynosi 118cm. Natomiast całkowita długość tego mebla równa jest 212cm. Wysokość łóżka Scala wynosi 95cm przy wezgłowiu oraz 65cm przy weznóżu.
Funkcjonalny materiał – fronty łóżka zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej, zaś jego korpus powstał w wyniku połączenia zarówno drewna sosnowego, jak i płyty. Takie połączenie sprawia, że zyskujesz solidny i wytrzymały mebel w przystępnej cenie.

Funkcjonalna sypialnia dla dziecka

Mebel został pokryty białą farbą wodną. Dzięki temu będzie się doskonale prezentował na tle zarówno pastelowych, jak i bardziej kontrastowych ścian. Łóżko jest ozdobione subtelnymi frezami, które znajdują się na jego wezgłowiu oraz weznóżu. Dodatkowo, weznóże łóżka zdobią delikatne szprosy, które nadają całości prowansalski charakter. Istnieje możliwość dokupienia szuflady do łóżka. Jest przydatna szczególnie w przypadku, gdy chcesz zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli lub bielizny. W kolekcji Scala dostępne są także inne meble, dzięki którym urządzisz harmonijne i przytulne wnętrze dla swojego dziecka. Są wśród nich między innymi szafy dwudrzwiowe lub szafy trzydrzwiowe z lustrem, a także szafki nocne.

Jak dbać o lite drewno?

Naturalny materiał, jakim jest lite drewno sosny fińskiej, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Stosując się do kilku prostych porad zyskasz pewność, że mebel będzie służył i zdobił sypialnię Twoją lub Twojego dziecka przez długi czas. Przede wszystkim stawiaj mebel na równej powierzchni, aby uniknąć odkształceń. Wystrzegaj się umieszczania łóżka w sąsiedztwie urządzeń grzewczych. Ich działanie może nadmiernie przyspieszyć proces starzenia się drewna. Do pielęgnacji zaś najlepiej używać jedynie wilgotnej, miękkiej ściereczki.

Meble należy zmontować samodzielnie. Wysyłamy je wraz z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi akcesoriami montażowymi. Istnieje także możliwość zamówienia usługi montażu. W tym celu skontaktuj się z nami.

Kolekcja:
Scala
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Wysokość:
95cm
Głębokość:
212cm
Szerokość:
118cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top