Białe łóżko 120 Scala z szufladą

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Szerokość:
138cm
Wysokość:
95cm
Głębokość:
212cm
SKU:
2290417 + 5090217
Numer katalogowy producenta:  22090417

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko białe do sypialni dziecka

Urządzając sypialnię dla dziecka największą wagę z reguły przykładasz do wyboru łóżka. Wątpliwości dotyczą najczęściej rozmiaru mebla, ponieważ chcesz, aby służył on Twojemu dziecku jak najdłużej. Inną ważną kwestią jest wzornictwo. Ważne jest, aby mebel był na tyle uniwersalny, by nie ulegał szybko zmieniającym się modom. Łóżko białe Scala z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Uniwersalny rozmiarłóżko białe Scala zostało zaprojektowane z myślą, by doskonale sprawdzić się zarówno w pokoju młodszego dziecka, jak i sypialni nastolatka. Klasyczne wzornictwo sprawia, że śmiało może jednak służyć jako łóżko jednoosobowe dla dorosłych. Jego szerokość wynosi 120cm zaś długość to 200cm. Podane wymiary dotyczą części użytkowej. Całkowita szerokość mebla, uwzględniająca ramę oraz zdobiące ją wieńce to 138cm. Natomiast całkowita długość wynosi 212cm.
Praktyczny materiał – wezgłowie oraz weznóże łóżka Scala, które są najbardziej reprezentacyjnymi elementami, zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej. Korpus mebla jest połączeniem drewna sosnowego oraz płyty. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskujesz solidny, trwały i niezwykle estetyczny mebel. Wszystko to w przystępnej cenie.

Sypialnia w bieli dla najmłodszych

Łóżko sosnowe Scala zostało pokryte białą farbą wodną. Dzięki temu będzie się doskonale komponować z pastelowymi oraz bardziej kontrastowymi ścianami. Mebel zdobią frezy oraz subtelne szprosy, które podkreślają prowansalski charakter całej konstrukcji. Na cokole znajduje się delikatne rzeźbienie. Jego obecność dodaje bryle lekkości. Mebel nie traci jednak przy tym stabilności. Jeśli chcesz estetycznie zabudować łóżko zyskując przy tym dodatkową przestrzeń do przechowywania, rozważ zakup szuflady. W obrębie kolekcji Scala dostępne są także inne meble, które pozwolą Ci zaaranżować spójne wnętrze – np. szafy dwudrzwiowe lub szafy trzydrzwiowe z lustrem. Śmiało możesz jednak łączyć meble z różnych kolekcji, by stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Pamiętaj jedynie o tym, że odcień bieli może się różnić w zależności od kolekcji.

Odpowiednia pielęgnacja litego drewna

Naturalne drewno to materiał, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego, jeśli chcesz, aby wykonane z niego meble służyły Ci przez długi czas unikaj umieszczania ich w pobliżu instalacji grzewczych. Stawiaj je także na równej powierzchni, by uniknąć odkształceń. Natomiast do pielęgnacji używaj jedynie wilgotnej, miękkiej ściereczki. Tę radę możesz śmiało zastosować także do elementów wykonanych z płyty.

Meble należy złożyć we własnym zakresie. Przy wysyłce załączamy także instrukcję obsługi oraz niezbędne akcesoria montażowe. Dostępna jest jednak możliwość zamówienia usługi montażu. W celu omówienia szczegółów skontaktuj się z nami.

Kolekcja:
Scala
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Szerokość:
138cm
Wysokość:
95cm
Głębokość:
212cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top