Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Bieliźniarki

Przez wieki można było je spotkać w komnatach królewskich, na dworze, ale i w domach mniej zamożnych mieszkańców. Szafy bieliźniarki pomagały w przechowywaniu bielizny osobistej, ale też pościeli, prześcieradeł czy obrusów. Początkowo były bardzo bogato zdobione, co miało podkreślać status społeczny.

Stopniowo jednak zastępowały je proste modele, które zostały z nami do lat 70. W późniejszym czasie zastąpiono bieliźniarki komodą, szafą, garderobą, a w mniejszym stopniu także szafką nocną. Czy we współczesnych domach jest miejsce na bieliźniarkę? Wierzymy, że tak!

Drewniane bieliźniarki idealne do każdego wnętrza

Czym się różnią bieliźniarki dębowe od bieliźniarek sosnowych? Śpieszymy z wyjaśnieniem. Te pierwsze wykonano z wysokiej jakości, twardego drzewa dębu, który cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Często z tego powodu są mniej ozdobne. Natomiast znacznie więcej ornamentów i zdobień znajdziemy w bieliźniarkach z drewna sosnowego, jest ono bardziej plastyczne i podatne na obróbkę. Dlatego nasze modele mają pionowe i poziome frezowania oraz stylowe żłobienia.

Bieliźniarki to oczywisty sposób na przechowywanie bielizny

Bielizna, a więc najczęściej drobne jej elementy wygodnie przechowasz w szufladach. Natomiast w przechowywaniu koszulek, body czy bielizny termoaktywnej może sprawdzić się szafka. To właśnie w niej schowasz też pościel i poszewki. Nasze nowoczesne bieliźniarki zaskarbiły sobie uznanie klientów właśnie ze względu na funkcjonalność, która pomaga w organizacji mniejszych i większych przedmiotów. To właśnie praktyczne szuflady oraz pojemne szafki czynią bieliźniarkę must have przechowywania.

Meble Zych – bieliźniarki na miarę Twoich potrzeb

Chcemy, aby każdy z Was znalazł tutaj meble swoich marzeń. Dlatego w naszej ofercie nie brakuje bieliźniarek prowansalskich czy też bardziej bieliźniarek vintage. Wśród nich są takie modele jak bieliźniarka Belluno Elegante czy bieliźniarka Toskania. Zastanawiasz się nad wariantami kolorystycznymi? Mamy bieliźniarki białe, białe łączone z sosnowym, dębowym lub orzechowym blatem, a także bieliźniarki sosnowe. Chcesz się przekonać, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy? Sprawdź na www.meblezych.pl.

Jakie bieliźniarki znajdą Państwo w naszym sklepie?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium