Biurka

Komfortowa i funkcjonalna przestrzeń do pracy

Elementem, którego pod żadnym pozorem nie może zabraknąć w Twoim gabinecie jest biurko. Duży, przestronny blat musi pomieścić wszystkie artykuły biurowe oraz laptop. Możesz wybrać standardowe biurko pojedyncze lub większe, podwójne. Sprawdzi się ono szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz mieć pod ręką sporą liczbę dokumentów lecz nie chcesz, aby był nimi zasłany cały blat. Mebel ten musi być także doskonale wyprofilowany i stabilny. Spędzasz przy nim czas nie tylko pracując, ale także relaksując się przed ekranem komputera. Chcesz zatem mieć pewność, że biurko zapewni Ci optymalny komfort użytkowania. W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz szeroki wybór biurek, które spełniają wszystkie powyższe kryteria.

Bogata oferta biurek z drewna

Biurka dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej, któremu zawdzięczają swoją trwałość i solidność. Dominującym odcieniem jest ciepła biel, którą uzyskaliśmy pokrywając nasze meble ekologiczną farbą wodną lub woskiem. Rodzaj wykorzystanej powłoki zależy od kolekcji, z której pochodzi mebel. W ofercie dostępny jest także wariant będący designerskim połączeniem korpusu w odcieniu ciepłej bieli z blatem w kolorze dębu lub orzecha. Niezależnie od zastosowanej farby i jej odcienia, na powierzchni mebli widoczny jest rysunek słoi drzewnych i sęków. To zaś sprawia, że mimo produkcji seryjnej każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy. W naszym sklepie znajdziesz praktyczne biurka sosnowe z kolekcji Belluno Elegante oraz Marone.

Biurko dla dziecka

Biurko nie jest meblem, z którego będziesz korzystać jedynie Ty. Dostępne w naszej ofercie biurka z powodzeniem umieścisz w pokoju dziecka. Niewielkie, urocze biurko z kolekcji Marone lub kompaktowe lecz pojemne biurko pojedyncze Belluno Elegante doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Niewielkie wymiary i nienachalny design to niewątpliwe atuty tych mebli. Dodatkowo, szuflady biurek zostały wyposażone w prowadnice z systemem cichego domyku, które zapobiegają trzaskaniu chroniąc tym samym mebel przed nadmierną eksploatacją.

back to top