Biurko pojedyncze sosnowe Belluno Elegante białe

Cena:
1 099,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ ­ [+200,00 zł]

Szerokość:
130cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL031B
Numer katalogowy producenta:  PL031B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biurko pojedyncze sosnowe Belluno Elegante białe

Czy wiesz, że biurko jako mebel użytkowy wykształciło się już w XVII wieku. Określane było wtedy jako mebel przede wszystkim używany do pisania i pracy. Nasze sosnowe biurko z kolekcji Belluno Elegante spełnia nie tylko tę funkcję. Prezentuje się nienagannie i pierwszorzędnie wypełni przestrzeń twojego gabinetu, sekretariatu czy recepcji. Białe biurko doskonale sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym, czy też w biurze przy większej ilości potrzebnych miejsc do pracy ze względu na swoje niewielkie gabaryty.

ZDOBIONY BLAT - Blat wykonany został również z drewna sosnowego, ozdobiony pięknym, głębokim frezem jest ozdobą mebla. Doskonale łączy się z innymi elementami kolekcji Belluno Elegante, takimi jak regał, komody, witryny.

CICHY DOMYK - System cichego domyku firmy Hettich to wysokiej jakości prowadnice, dzięki którym już nigdy nie usłyszysz szuflady zamykanej z nieprzyjemnym łoskotem. Szuflada popchnięta w kierunku mebla zostanie automatycznie dociągnięta aż do pełnego zamknięcia.

METALOWE UCHWYTY - Uchwyty metalowe w kolorze starego srebra to wisienka na torcie. Doskonale pasują do stylu prowansalskiego w jakim wykonane są meble Belluno Elegante.

OZDOBNY COKÓŁ - Całość biurka spoczywa na zdobionym cokole, zapewniając właściwe podparcie i stabilność całego mebla.

Zadbaj o odpowiedni komfort pracy

W dzisiejszych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na ergonomię. Dopasowaliśmy niemalże każdy centymetr do tego wymogu. Odpowiednia wysokość i szerokość wolnego miejsca pod krzesło oraz pojedyńcza szuflada na drobiazgi i pojemna szafka z regulowaną półką, abyś mógł dostosować ją do swoich wymagań. W białym biurku Belluno Elegante postawiliśmy na biały ciepły kolor (RAL 9010) ze względu na jego ponadczasowość i uniwersalność. Do pokrycia wykorzystaliśmy farbę wodną o kryciu około 85%, co sprawia, że słoje i sęki nie do końca są pokryte. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania do szuflady zastosowane zostały prowadnice z cichym domykiem. Delikatne uchwyty w kolorze starego srebra, solidny biały blat otoczony 5 cm ozdobnym frezem i delikatny cokół nadają niepowtarzalności i uroku temu niezwykłemu meblowi. Biurko Belluno wewnątrz malowane jest jednokrotnie, boczki szuflady nie są malowane, a plecy i dno szuflady wykonane są w standardzie z płyty HDF.

 

białe biurko sosnowe

 

Zatroszcz się o drewniane biurko, aby posłużyło Ci przez długie lata

Pamiętaj, że kupując mebel drewniany, masz niepowtarzalny egzemplarz, jedyny w swoim rodzaju. Należy zatem wyjątkowo o niego dbać, nie zaleca się do pielęgnacji mebli z drewna używać szorstkich szmatek czy też detergentów. Pamiętaj także o tym, że drewno się starzeje, a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne, aby opóźnić ten proces, nie należy narażać mebli drewnianych na bezpośrednie działanie promieni UV czy też stawiać ich w pobliżu źródła ciepła (grzejniki, nadmuchy, kaloryfery).

Szerokość:
130cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top