Biurko pojedyncze sosnowe Belluno Elegante biały orzech

Cena:
1 099,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
130cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL031B/O
Numer katalogowy producenta:  PL031B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biurko pojedyncze sosnowe Belluno Elegante biały orzech.


Biurko to niezwykły twór, mebel powstał z połączenia komody i stołu. Dla nas także to połączenie miało znaczenie, wykorzystaliśmy je przy tworzeniu sosnowego biurka Belluno Elegante. Połączyliśmy wspaniałość komody, projektując szufladę i szafkę z półką w kolorze ciepłej nieśmiertelnej bieli (RAL 9010) i funkcjonalność stołu myśląc o blacie w kolorze orzecha dopełniającym całość.

ZDOBIONY BLAT - Ciemny blat wyjątkowo wybija się ponad biały mebel, tworząc kontrastujący akcent. Frezowania, które go zdobią nadają niebanalnego charakteru całej bryle i są estetycznym wykończeniem, zapewniającym spójność z innymi meblami z kolekcji Belluno Elegante.

CICHY DOMYK - Sprawdzony system cichego domyku szuflad marki Hettich to rozwiązanie na lata. Zapewnia stabilność i odpowiednie podtrzymanie szuflady oraz zapobiega zbyt szybkiemu zamknięciu szuflady. Od dziś możesz wsuwać ją z różną siłą i być pewnym że szuflada sama się domknie.

METALOWE UCHWYTY - Stylowe i charakterystyczne uchwyty w postaci gałek w kolorze starego złota nadają bryle klasy i są finiszem godnym drewnianego mebla.

OZDOBNY COKÓŁ - Mebel wymaga solidnego podparcia. Takim właśnie jest ozdobny cokół zastosowany w tym właśnie biurku. Łączy on w sobie elementy estetyczne i przyjemne dla oka z pewną i stabilną konstrukcją.

Opracowując ten oryginalny mebel, mieliśmy także na względzie inne bardzo ważne aspekty. Między innymi zastosowanie go w niewielkich pomieszczeniach, stąd jego mała dość niepozorna, lecz niezwykle funkcjonalna bryła. Pozwala to umieścić biurko w niewielkim pokoju dziecięcym, małej biblioteczce, czy też na niewielkiej hotelowej recepcji. Nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać tak rewelacyjny mebel w sporej wielkości biurze przy akompaniamencie komody i regału, aby dopełnić wnętrze. Myśląc o użytkowniku w szufladzie zastosowany został system cichego domyku, a w półce możliwość regulacji wysokości. Do pokrycia wykorzystaliśmy farbę wodną o kryciu na poziomie 85%, co nadaje jeszcze więcej elegancji i pozwala zaprezentować niezwykłość i niepowtarzalność tego białego mebla. Delikatne metalowe uchwyty w kolorze starego złota, gruba na 5 cm korona w kolorze orzechowym i specyficzny dopasowany do pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante cokół pozwoli ci stworzyć swoją własną kompozycję. Biurko Belluno wewnątrz jest malowane jednokrotnie, boczki szuflady nie są malowane, a plecy i dno szuflady wykonane są w standardzie z płyty HDF.

białe biurko sosnowe

Musisz wiedzieć, że kupując mebel drewniany, masz unikalny egzemplarz. Zatem należy wyjątkowo o niego dbać, nie zaleca się do pielęgnacji mebli z drewna używać detergentów czy też szorstkich szmatek. Miej na uwadze także to, że drewno się starzeje, a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne, aby spowolnić ten proces, nie należy narażać mebli drewnianych na bezpośrednie działanie promieni UV, czy też ustawiać ich w pobliżu źródła ciepła (nadmuchy, grzejniki, kaloryfery).

Szerokość:
130cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:
back to top