Biurko sosnowe Belluno Elegante biały

Cena:
1 399,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL023B
Numer katalogowy producenta:  PL023B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biurko sosnowe Belluno Elegante białe

Niezależnie od tego, czy w pracy cenisz sobie porządek, czy też wolisz twórczy chaos, potrzebujesz komfortowego miejsca, by wygodnie usiąść i skupić się na swoich obowiązkach. Pokryte farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli biurko Belluno Elegante doskonale sprawdzi się w tej roli.

Białe, sosnowe biurko z kolekcji Belluno Elegante

DREWNIANY BLAT - szeroki blat w pełni wykonany z drewna sosny fińskiej jest nie tylko niebagatelną ozdobą mebla, ale i stwarza niezbędne do pracy miejsce.

CICHY DOMYK - w gabinecie czy w pokoju dziecięcym, w recepcji czy też w biurze, wszędzie dążymy do tego, aby otaczające nas sprzęty były funkcjonalne i przyjemne w użytkowaniu. Dlatego w kolekcji Belluno Elegante zastosowaliśmy w szufladach nalepsze prowadnice firmy Hettich z funkcją cichego domyku.

FREZY - kto z nas nie marzy o tym, aby jego meble były piękne i przykuwały wzrok odwiedzających gości. Białe biurko Belluno to właśnie przykład takiego mebla.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - sosnowe białe meble z serii Belluno ozdobiliśmy frezowaną listwą dolną. Wraz z nią pozostałe akcenty nadają wspaniały prowansalski styl.

Stylowy design i komfort użytkowania

Biurko drewniane wykonane jest w całości z drewna sosny fińskiej, której właściwości są znane i cenione na całym świecie. W surowych skandynawskich warunkach słoje drzewa układają się bardzo blisko siebie, zapewniając tym niezwykłą twardość drewna. Jest ona znacznie bardziej odporna i wytrzymała niż używana powszechnie sosna polska. Biurko posiada dwie symetryczne szuflady oraz szafki z półką. Całość połączona jest grubym na 5cm blatem ozdobionym frezowanym gzymsem. Dodatkowo dla wzmocnienia konstrukcji z tyłu znajduje się poprzeczna belka zespalająca pionowe elementy biurka. Całość sprawia że mebel ten jest wyjątkowo stabilny i zapewni wygodę zarówno podczas wielogodzinnej pracy czy nauki oraz wypoczynku. Biurko wykończone jest gustownymi uchwytami w kolorze starego srebra.

Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem, które zapobiegają głośnemu zamykaniu oraz same przyciągają szufladę podczas jej zamykania. Bardzo ułatwia to korzystanie - nie musimy martwić się o dokładne domknięcie szuflad, ponieważ pamięta o tym system cichego domyku. Mając na uwadze komfort używania biurka system taki jest również dostępny w postaci hamulców do drzwiczek szafek. Hamulce sprzedawane są osobno: Hamulec - Belluno Elegante. Drewniane biurko idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji.

 

Prowansalskie biurko do gabinetu

 

Jak pielęgnować lite drewno?

W związku z użyciem naturalnych materiałów, białe biurko podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

Białe biurko z metalowymi uchwytami w kolorze starego złota

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top