Biurko sosnowe Belluno Elegante dąb

Cena:
1 329,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL023B/D
Numer katalogowy producenta:  PL023B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biurko sosnowe Belluno Elegante białe/dąb.


Biurko białe to element reprezentatywny, i nie mowa tutaj o ładzie i czystości, lecz klasie i elegancji. Zadbaj więc o to by biurko prezentowało się wyśmienicie w Twoim gabinecie lub pokoju. Mebel z kolekcji Belluno Elegante to połączenie klasycznego stylu mebli skandynawskich oraz nowatorskich rozwiązań ułatwiających korzystanie z niego na co dzień. Nie musisz rezygnować z elegancji na rzecz komfortu pracy.

CICHY DOMYK - biurko drewniane, sosnowe posiada jedne z najlepszych dostępnych na rynku prowadnic z systemem softclose firmy Hettich.

DREWNIANY BLAT - masywny blat pogrubiony gruba rzeźbioną ramą w kolorze złotego dębu.

FREZY - biurko sosnowe białe ozdobione jest pięknymi frezami, rzeźbieniami na frontach nawiązującymi do stylu prowansalskiego.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - dolny cokolik biurka przy szafkach posiada falę która nadaje mu lekkości i stylu.

Biurko białe wykonane jest w całości z drewna sosny fińskiej, której właściwości są znane i cenione na całym świecie. Biurko zostało pokryte białą farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010. Charakteryzuje się ona znacznie większą odpornością i trwałością niż używana powszechnie sosna polska. Biurko posiada dwie symetryczne szuflady oraz szafki z półką. Całość łączy gruby na 5cm blat z ozdobionym frezowanym cokołem. Ponadto dla wzmocnienia konstrukcji z tyłu znajduje się poprzeczna belka zespalająca oba elementy biurkaBiurko drewniane jest wyjątkowo stabilne i zapewnia wygodę zarówno podczas wielogodzinnej pracy czy nauki jak i wypoczynku. Biurko z drewna posiada elegancki uchwyty w kolorze starego złota.

Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem, które zapobiegają głośnemu zamykaniu oraz same przyciągające szufladę podczas jej zamykania. Bardzo ułatwia to korzystanie, nie musimy martwić się o dokładne domknięcie szuflad, ponieważ system cichego domyku zrobi to za nas. Mając na uwadze komfort używania biurka system taki jest również dostępny w postaci hamulców do drzwiczek szafek. Hamulce sprzedawane są osobno: Hamulec - Belluno Elegante. Drewniane biurko idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji.

biurko z drewna

W związku z użyciem naturalnych materiałów, białe biurko z blatem w kolorze dębu podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Meble drewniane dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

biurko dębowe

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Dąb
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:
back to top