Biurko sosnowe Belluno Elegante orzech

Cena:
1 399,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL023B/O
Numer katalogowy producenta:  PL023B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biurko sosnowe Belluno Elegante białe z blatem orzech

Jesteś jedną z tych osób, które do pracy potrzebują ładu i harmonii, a może wolisz twórczy chaos? Niezależnie od tego, co wybierasz, potrzebujesz mebli, które pozwolą Ci stworzyć komfortowe warunki do pracy. Tym, czego nie może zabraknąć w Twoim gabinecie jest praktyczne, eleganckie i doskonale wyprofilowane biurko.

Biurko białe z kolekcji Belluno Elegante z blatem w odcieniu orzechowym

DREWNIANY BLAT - sosnowy blat biurka białego w kolorze ciemnego orzecha został wzbogacony grubą, frezowaną ramą. Wspaniały kontrast biurka białego z ciemnym blatem wpisuje się w najnowsze trendy w meblarstwie.

CICHY DOMYK - wszystkie podręczne rzeczy biurowe mają miejsce w szufladach. Aby uniknąć trzaskaniu wyposażyliśmy szuflady biurka w prowadnice z cichym domykiem firmy Hettich.

FREZY - biurko podobnie jak wszystkie meble serii Belluno mają chatakterystyczne i eleganckie frezy.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - dolne szafeczki zakończyliśmy ładnymi łukowatymi cokolikami.

Solidny materiał i precyzja wykonania

Białe biurko wykonane jest w całości z drewna sosnowego fińskiego oraz pokryte wodną farbą w odcieniu ciepłej bieli której uroda jest powszechnie znana i ceniona. W surowych skandynawskich warunkach słoje drzewa układają się bardzo blisko siebie, zapewniając tym niezwykłą twardość drewna. Jest ona znacznie bardziej odporna i wytrzymała niż używana powszechnie sosna polska. Biurko posiada dwie symetryczne szuflady oraz szafki z półką. Całość połączona jest grubym na 5cm blatem ozdobionym frezowanym gzymsem. Dodatkowo dla wzmocnienia konstrukcji z tyłu znajduje się poprzeczna belka zespalająca pionowe elementy biurka. Całość sprawia że mebel ten jest wyjątkowo stabilny i zapewni wygodę zarówno podczas wielogodzinnej pracy czy nauki oraz wypoczynku. Biurko białe wykończone jest gustownymi uchwytami w kolorze starego złota.

Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem, które przeciwdziałają głośnemu zamykaniu. Bardzo ułatwia to korzystanie - nie musimy już więcej martwić się o dokładne domknięcie szuflad. Zajmie się tym system cichego domyku. Mając na uwadze komfort używania biurka system taki jest również dostępny w postaci hamulców do drzwiczek szafek. Hamulce sprzedawane są osobno: Hamulec - Belluno Elegante.

 

Biurko z orzechowym blatem i uchwytami w odcieniu starego złota

 

Drewniane biurko białe idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji.

 

Jak zabezpieczyć meble z naturalnego drewna?

W związku z użyciem naturalnych materiałów, białe biurko podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Unikaj eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Meble sosnowe wysyłamy w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

Stylowy gabinet urządzony z wykorzystaniem kolekcji Belluno Elegante

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
155cm
Wysokość:
77cm
Głębokość:
53cm
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Orzech
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:
back to top