Masz żadnych produktów w koszyku.
RSS

Blog

Ponadczasowe białe ściany.
Jak wprowadzić nowe odcienie chcąc podążać za nowinkami mody wnętrzarskiej i wyeksponować w naszym domu pomysły architektów wnętrz? Istnieje złoty klucz. Pomaluj ściany na biało. Biały kolor ścian jest uniwersalny i praktyczny. Potrafi na pierwszy plan wydobyć najcenniejsze skarby znajdujące się w naszych pokojach. Białe ściany są znakomitym tłem, gdy w domu rządzi eklektyzm. Stare meble po babci i najnowsze trendy mody w stylu welurowej zielonej sofy zostaną idealnie wyeksponowane na białym tle.
Meble składane - plusy i minusy posiadania
W bieżącym roku przeżywamy boom na rynku budowlanym. Wielu Polaków kupiło swoje pierwsze mieszkanie, ale także ci, którzy już je posiadają postanowili zainwestować w swoją oazę spokoju. Obie grupy stanęły zatem przed niezwykle ważnym pytaniem: Jak wyobrażam sobie wnętrza mojego domu? Kiedy odpowiedź uda się już uzyskać i przeszukując strony salonów meblowych stajemy przed wyzwaniem urzeczywistnienia naszych marzeń, zastanawiamy się nad kolejną ważną kwestią: Zamawiać meble w paczkach czy już złożone? Tym właśnie problemem postaramy się w dzisiejszym artykule zająć.
Jak przechowywać odzież w szafach - sprawdzone porady
Miejsca do przechowywania ubrań nigdy dosyć, zwłaszcza w przypadku damskiej garderoby. Magicznym sposobem odzieży zawsze przybywa, a szafy w naszych domach wydają się kurczyć. Z jakich trików możemy skorzystać? Jakich sprzętów użyć by przechowywane kreacje zawsze wyglądały świeżo i nie niszczyły się? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.
Białe regały - słów kilka
Urządzając mieszkanie sporządzamy listę niezbędnych mebli, wraz z łóżkiem, stołem i komodą pojawia się na niej także regał. Na rynku wśród bogatej oferty znajdziemy między innymi białe regały. Są one znakomitym meblem do przechowywania pamiątek rodzinnych i wakacyjnych, kolekcji płyt i zdjęć. Najczęściej jednak wypełniają je książki tworząc biblioteczkę w salonie lub pokoju młodzieżowym. Możemy także w ozdobnych pudełkach lub wiklinowych koszyczkach ukryć w nich dokumenty i małe drobiazgi. Jak widać praktycznych zastosowań regał może mieć wiele. Jednak jak wybrać ten odpowiedni? Gdzie ustawić? Jak o niego dbać? Na te pytania postara się odpowiedzieć ten artykuł.
Dekoracje do mebli w stylu skandynawskim i prowansalskim
Każdy z nas pragnie w swoim domu czuć się dobrze i chce tym odczuciem dzielić się z otaczającymi go ludźmi. Nic więc dziwnego, że pochlebiają nam zapewnienia gości, o tym, że najchętniej nie wychodziliby z naszego mieszkania. Cieszymy się, gdy doceniają oni nasz zapał i trud włożony w sprawienie by nasze cztery kąty z jednej strony urzekały przybyłych. Z drugiej natomiast strony wyrażały to kim jesteśmy, co lubimy, jak żyjemy, jednocześnie nie tracąc przy tym na oryginalności i wyjątkowości. Rozwiązanie tkwi w szczegółach. To one są najważniejsze – dodatki, dekoracje, akcesoria!
Sypialnia dziecięca w stylu skandynawskim
Styl skandynawski to przede wszystkim wizualna czystość idąca w parze z minimalistycznym podejściem do wnętrza, jako do przestrzeni w której głównie odpoczywamy. Naturalne materiały, eksponowanie elementów konstrukcyjnych, takich jak więźba dachowa i stragaże, naturalne skóry, oraz lniane pościele to główne wyznaczniki modelu skandynawskiego.
Wyspany uczeń to dobry uczeń.
Zadbaj o łóżko i materac swego dziecka. Nieubłaganie zbliżający się rok szklony sprawia, że coraz częściej nasze wakacyjne wycieczki zamiast do parku, lasu lub na plaże prowadzą do sklepów by skompletować wyprawki naszych dzieci. Każdy rodzic pragnie wyposażyć najmłodszych członków swej rodziny we wszystkie niezbędne pomoce, które sprawią, że wyrosną oni na światłych dorosłych ludzi. W tym celu powinniśmy dostarczyć im książek, pomocy naukowych, ale także zadbać o miejsce, w którym będzie się odbywał ich rozwój. Poza biurkiem, krzesłem i oświetleniem w pokoju powinny znaleźć się jeszcze dwie, ważniejsze rzeczy: łóżko i materac.
Pokój ucznia czyli białe meble młodzieżowe
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego niejednokrotnie odświeżamy pokój naszych dzieci. Podobnie jak plecak szkolny wypełnia się nowymi przyborami tak pokój ucznia powinien zostać wyposażony w nowe meble. O tym więcej na blogu...
Styl rustykalny - jak komponujemy wnętrze
Styl rustykalny to wielki ukłon w stronę, prowincjonalnej kultury oraz wystroju domów wiejskich, w których kontakt z naturą jest nieodzownym elementem ich wnętrz. Drewno, kamień, cegła, i ciepłe elementy to główne filary stanowiące szkielet stylu rustykalnego.
Jak wybrać najlepsze biurko dla dziecka?
Z wybiciem pierwszego sierpnia każdego roku hipermarkety zasypują nas gazetkami z promocyjnymi cenami na przybory szkolne. Chociaż to połowa wakacji to najwyższy czas przemyśleć potrzeby naszych pociech na kolejny rok szkolny. Z każdym kolejnym szkolnym dzwonkiem wydajemy coraz więcej pieniędzy na pomoce szkolne z nadrukiem najmodniejszych wzorów z najnowszych kreskówek. Tymczasem niewielu z nas tak solidnie i szczegółowo podchodzi do znacznie ważniejszego zakupu jakim jest biurko.