Masz żadnych produktów w koszyku.
RSS

Blog

Sypialnia dziecięca w stylu skandynawskim
Styl skandynawski to przede wszystkim wizualna czystość idąca w parze z minimalistycznym podejściem do wnętrza, jako do przestrzeni w której głównie odpoczywamy. Naturalne materiały, eksponowanie elementów konstrukcyjnych, takich jak więźba dachowa i stragaże, naturalne skóry, oraz lniane pościele to główne wyznaczniki modelu skandynawskiego.
Wyspany uczeń to dobry uczeń.
Zadbaj o łóżko i materac swego dziecka. Nieubłaganie zbliżający się rok szklony sprawia, że coraz częściej nasze wakacyjne wycieczki zamiast do parku, lasu lub na plaże prowadzą do sklepów by skompletować wyprawki naszych dzieci. Każdy rodzic pragnie wyposażyć najmłodszych członków swej rodziny we wszystkie niezbędne pomoce, które sprawią, że wyrosną oni na światłych dorosłych ludzi. W tym celu powinniśmy dostarczyć im książek, pomocy naukowych, ale także zadbać o miejsce, w którym będzie się odbywał ich rozwój. Poza biurkiem, krzesłem i oświetleniem w pokoju powinny znaleźć się jeszcze dwie, ważniejsze rzeczy: łóżko i materac.
Pokój ucznia czyli białe meble młodzieżowe
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego niejednokrotnie odświeżamy pokój naszych dzieci. Podobnie jak plecak szkolny wypełnia się nowymi przyborami tak pokój ucznia powinien zostać wyposażony w nowe meble. O tym więcej na blogu...
Styl rustykalny - jak komponujemy wnętrze
Styl rustykalny to wielki ukłon w stronę, prowincjonalnej kultury oraz wystroju domów wiejskich, w których kontakt z naturą jest nieodzownym elementem ich wnętrz. Drewno, kamień, cegła, i ciepłe elementy to główne filary stanowiące szkielet stylu rustykalnego.
Jak wybrać najlepsze biurko dla dziecka?
Z wybiciem pierwszego sierpnia każdego roku hipermarkety zasypują nas gazetkami z promocyjnymi cenami na przybory szkolne. Chociaż to połowa wakacji to najwyższy czas przemyśleć potrzeby naszych pociech na kolejny rok szkolny. Z każdym kolejnym szkolnym dzwonkiem wydajemy coraz więcej pieniędzy na pomoce szkolne z nadrukiem najmodniejszych wzorów z najnowszych kreskówek. Tymczasem niewielu z nas tak solidnie i szczegółowo podchodzi do znacznie ważniejszego zakupu jakim jest biurko.
Urządzamy razem małe mieszkanie
Jak urządzić małe mieszkanie? Pomieszczenia powinny dawać jasny przekaz, kto jest ich lokatorem. Wchodząc do mieszkania naszych znajomych zwykle od razu oceniamy jakimi są ludźmi. Często zaskakuje nas bałagan, albo podobieństwo do innych widzianych już wcześniej wnętrz. Tymczasem twój dom powinien być odzwierciedleniem twojego charakteru, trybu życia, zainteresowań i pasji.
Stawiaj na naturę, prostotę i piękno.
W zalewającym nas świecie hałasu, plastiku, bilbordów i ciągłego pędu coraz częściej pragniemy by na koniec dnia w naszym własnym domu znaleść ostoję spokoju. Dlatego też powracamy do tego co proste, naturalne, ale i piękne.
Jak umeblować pokój dziecka? Modnie, solidnie, uniwersalnie!
Badania opinii publicznej jasno pokazują, że statystyczna matka wydaje większość zarobionych pieniędzy na potrzeby swoich pociech, natomiast bardzo niewiele na swoje potrzeby. Rzecz dotyczy nie tylko ubrań, zabawek czy smakołyków, ale także ważniejszych spraw jak podróże czy edukacja. Jak w czasach chińskich plastikowych przedmiotów z głową inwestować w swoje dziecko, tak by zakupione przedmioty służyły długo? Oto pytanie każdego rodzica. Zacznijmy zatem od początku.
Jak dbać o meble?  
Nie ma nic bardziej budzącego samozadowolenie niż budowa domu, kupno mieszkania czy udany remont. Nasze cztery kąty wyposażamy wtedy w nowe meble, zapraszamy gości, rodzinę przyjaciół, którzy zachwycają się ich designem, kolorem i solidnością wykonania. Jednak po pewnym czasie nowe meble powszednieją, tracą swój połysk, zapach świeżego drewna, a w szczeliny wkrada się kurz i brud. Co możemy zrobić by nasze wymarzone, długo wybierane i podziwiane przez gości meble zachowały swój blask? Jak powinniśmy o nie dbać?
Jaki kolor ścian do białych mebli?
W dzisiejszych czasach meble dostępne są we wszystkich kolorach tęczy. Jeśli więc zamarzy nam się różowa szafa czy błękitna toaletka wystarczy dłużej poszukać. Gdy jednak w naszym wnętrzu zamierzamy umieścić nowe meble, natychmiast pojawiają się pytania czy będą one pasować do pozostałych sprzętów w mieszkaniu, czy kolor ścian nie będzie gryzł się z nowym meblem?