Wpisy w blogu "2016" "październik"

RSS

Domowa biblioteka – czyli o półkach i regałach

-25 października 2016
Mimo wciąż spadającego poziomu czytelnictwa w Polsce, wiele osób nie wyobraża sobie życia bez domowej biblioteki. Mieć ulubione książki na wyciągnięcie ręki to wspaniała sprawa. Niekoniecznie też trzeba kolekcjonować książki. Na naszych półkach mogą piętrzyć się w końcu płyty winylowe lub CD z albumami ciekawych zespołów, pudełka z grami komputerowymi, kolekcja filmów lub gier planszowych. Aby móc trzymać w mieszkaniu to wszystkie skarby, kolekcjonerzy potrzebują sporo miejsca. I tutaj z pomocą przychodzą im meble.

Jak urządzić gabinet?

-19 października 2016
Coraz więcej osób pracuje zdalnie lub zabiera pracę do domu. Często mamy też więcej czasu na samorealizację, więc po pracy – siadamy do kolejnej pracy lub do nauki, dla własnej przyjemności. Wiele osób potrzebuje także cichego, zorganizowanego miejsca, po ty aby opłacić rachunki, przeczytać newsy ze świata lub poczytać ulubione blogi. Do tego wszystkiego przydaje się zorganizowanie gabinetu we własnym mieszkaniu.

Dlaczego warto wybrać meble drewniane?

-13 października 2016
Wybierając meble do domu, możemy zdecydować się na wiele różnorodnych materiałów: szkło, metal, plastik, tworzywa sztuczne… Producenci mebli prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych, ciekawszych tworzyw, które będą odpowiadać na współczesne mody. Czy wśród tak wielu surowców, wciąż jeszcze jest miejsce dla drewna?

Jak wybrać odpowiedni materac?

-3 października 2016
Przeglądasz ofertę sklepu z materacami i nie wiesz, który byłby dla Ciebie najlepszy? Asortyment materacy jest tak duży, po to aby dopasować idealny materac dla każdej osoby. Dzięki kilku podstawowym informacjom i garści dobrych rad, szybko wybierzesz najlepszy materac i wyśpisz się porządnie ze spokojną głową.
back to top