Wpisy w blogu "2016" "grudzień"

RSS

Jak czyścić meble drewniane?

-16 grudnia 2016
Kiedy kupujemy drewniane meble prosto z salonu, to wyglądają one zjawiskowo. Piękne, gładkie drewno, bez żadnych uszczerbków, z delikatnym błyskiem, o wyraźnie zarysowanych słojach… Warto od samego początku zadbać o pielęgnacje i czyszczenie mebli drewnianych, aby nie tylko służyły nam użytkowo, ale także latami cieszyły oko i pięknie prezentowały się w domu.

Nowoczesne białe meble do salonu – czy to możliwe?

-9 grudnia 2016
Coraz więcej osób do swoich salonów, wybiera nowoczesne meble w białym kolorze. I nie dziwi nas to. Drewno pomalowane białym kolorem, prezentuje się fantastycznie. Białe meble posiadają pewną prostotę i elegancję. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, świetnie łączą się z innymi meblami. Wprowadzają do pomieszczenia element minimalizmu. Meble w białym kolorze wspaniale dostosowują się do atmosfery salonu, uspokajają i pomagają w wypoczynku oraz spędzaniu czasu z rodziną.

Stół dębowy

-7 grudnia 2016
Stół dębowy to klasyk sam w sobie. Stoły robione z drewna stały się popularne już w średniowieczu (mniej więcej na tym poziomie jak teraz iPhony), choć robiono je już wcześniej. Każdy chciał je mieć na swoim dworze. Nie było szlachcica bez dębowego stołu. A kiedy mieszczanin chciał pokazać jak jest bogaty i dobrze się mu powodzi, zapraszał znajomych na biesiadę – oczywiście przy dębowym stole!

Materace pocketowe

-5 grudnia 2016
W ostatnich kilkunastu latach na ogólnodostępnym rynku pojawiło się kilka, mocno różniących się od siebie, rodzajów materacy. Klasyczne materace bonelowe (sprężynowe) i lateksowe, choć wciąż preferowane przez wielu użytkowników, muszą konkurować z materacami z pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej, dodatkowymi matami z bambusa itd. Jedną z ciekawszych technologii zastosowanych w materacach, jest system „pocket”. Warto dowiedzieć się o nim nieco więcej, bo to naprawdę ciekawa i zapewniająca ogromny komfort technologia, którą możesz mieć w swoim domu.
back to top