Wpisy w blogu "2016" "lipiec"

RSS

Aranżacja salonu w kolorze bieli.

-24 lipca 2016
Wybierz białe meble i stwórz ponadczasową elegancję w swoim salonie. Podpowiemy Ci jak używać białego koloru, aby wnętrze nie było nudne. Białe ściany i podłoga – tło idealne do białych mebli? Taka aranżacja salonu to tło idealne do wszelkich dekoratorskich eksperymentów. W takim wnętrzu doskonale komponują się białe meble wykonane z naturalnych materiałów. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mebli, w różnych stylach tj. vintage, klasyczny, prowansalski, skandynawski i nowoczesny. Martwisz się, że biały kolor mebli w połączeniu z białymi ścianami stworzy wnętrze które będzie jednolite i nieatrakcyjne? Nic bardziej mylnego. Łącz biel z dodatkami, wybieraj poduszki, ceramikę, pledy w wybranych przez siebie kolorach.

Białe meble w sypialni

-19 lipca 2016
Białe meble w sypialni Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu – to tam śpimy, odpoczywamy, relaksujemy się, a często także uczymy, czytamy książki lub pracujemy. Jest także naszym intymnym miejscem, które powinno być dla nas przyjemne i odprężające. Dlatego świetnym wyborem okazują się białe meble – sprawdzają się zarówno przy klasycznym jak i nowoczesnym designie, nadają pomieszczeniu poczucia spokoju i bezpieczeństwa, świetnie dopasowują się do większości kolorów ścian. Białe meble do sypialni to świetny, uniwersalny wybór, który wpasuje się w niejedne gusta.

Bądź eko!

-13 lipca 2016
Kilka słów o stylu prowansalskim Każdy z nas pragnie przenieść do swojego domu nieco sielanki kojarzącej się w wakacjami, ciepłem i spokojem. Idealnym sposobem na to jest wykorzystanie stylu prowansalskiego – stawiającego na jasne barwy, naturalność i funkcjonalność. Pozwala on także na bawienie się dodatkami i pokazanie swojej osobowości.
back to top