Wpisy w blogu "2016" "sierpień"

RSS

Jak pomysłowo urządzić mały pokój

-25 sierpnia 2016
Nie każdy posiada w swoim mieszkaniu przestronne pokoje, wielkie przestrzenie czy wysokie sufity. Ale (niemal) każdy może osiągnąć ten efekt, stosując się do kilku praktycznych rad... Zasada nr 1 Pierwsza i najważniejsza zasada niewielkich pomieszczeń brzmi: postaw na jasne kolory! Nie ogranicza się ona jednak do stosowania wyłącznie takich barw. Jeśli więc nie lubisz monotonii, nic nie stoi na przeszkodzie, by jedną ścianę zaakcentować farbą lub tapetą w wyrazistym kolorze. Pomoże Ci to stworzyć niepowtarzalne wnętrze, a jednocześnie wyrazić siebie.

Najlepszy materac do łóżka – jak wybrać materac przez internet?

-8 sierpnia 2016
Sypialnia powinna być urządzona w sposób zapewniający należyty komfort. Dlatego też bardzo ważnym elementem jej aranżacji jest wybór odpowiedniego materaca do łóżka. Jako, że na sen poświęcamy aż 8 godzin dziennie warto podjąć przemyślaną decyzję. Jeśli nie wiesz, jaki materac wybrać, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł! Dowiedz się, jaki będzie wygodny i zdrowy, a także który sprawi, że obudzisz się wypoczęty i w pełni sił.

Białe meble do pokoju dziecka

-4 sierpnia 2016
Białe meble w pokoju dziecka – gorący trend, który nie przemija! Aranżacja pokoju dla dziecka powinna być dostosowana w 100% do malucha. Dziecko spędza w nim dużo czasu i to właśnie w tej przestrzeni uczy się, rozwija i bawi. Dlatego też aranżacja pokoju dziecka powinna być bardzo przemyślana. Białe meble z drewna w pokoju dziecka to trend, który od jakiegoś czasu nie przemija. Sprawdź, dlaczego właśnie te meble do pokoju dziecka sprawdzą się również w Twoim mieszkaniu lub domu!
back to top