Wpisy w blogu "2017" "październik"

RSS

Meble składane - plusy i minusy posiadania

-24 października 2017
W bieżącym roku przeżywamy boom na rynku budowlanym. Wielu Polaków kupiło swoje pierwsze mieszkanie, ale także ci, którzy już je posiadają postanowili zainwestować w swoją oazę spokoju. Obie grupy stanęły zatem przed niezwykle ważnym pytaniem: Jak wyobrażam sobie wnętrza mojego domu? Kiedy odpowiedź uda się już uzyskać i przeszukując strony salonów meblowych stajemy przed wyzwaniem urzeczywistnienia naszych marzeń, zastanawiamy się nad kolejną ważną kwestią: Zamawiać meble w paczkach czy już złożone? Tym właśnie problemem postaramy się w dzisiejszym artykule zająć.

Jak przechowywać odzież w szafach - sprawdzone porady

-11 października 2017
Miejsca do przechowywania ubrań nigdy dosyć, zwłaszcza w przypadku damskiej garderoby. Magicznym sposobem odzieży zawsze przybywa, a szafy w naszych domach wydają się kurczyć. Z jakich trików możemy skorzystać? Jakich sprzętów użyć by przechowywane kreacje zawsze wyglądały świeżo i nie niszczyły się? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

Białe regały - słów kilka

-2 października 2017
Urządzając mieszkanie sporządzamy listę niezbędnych mebli, wraz z łóżkiem, stołem i komodą pojawia się na niej także regał. Na rynku wśród bogatej oferty znajdziemy między innymi białe regały. Są one znakomitym meblem do przechowywania pamiątek rodzinnych i wakacyjnych, kolekcji płyt i zdjęć. Najczęściej jednak wypełniają je książki tworząc biblioteczkę w salonie lub pokoju młodzieżowym. Możemy także w ozdobnych pudełkach lub wiklinowych koszyczkach ukryć w nich dokumenty i małe drobiazgi. Jak widać praktycznych zastosowań regał może mieć wiele. Jednak jak wybrać ten odpowiedni? Gdzie ustawić? Jak o niego dbać? Na te pytania postara się odpowiedzieć ten artykuł.
back to top