Wpisy w blogu "2017" "luty"

RSS

Odrobina lata na co dzień, czyli powiew Prowansji w naszym mieszkaniu.

-24 lutego 2017
Każdy z nas wracając z urlopu marzy o tym by przedłużyć go choćby o jeden dzień. Wizja poniedziałkowego powrotu do pracy po długich weekendach, z których słynie nasz kraj, nie napawa nas radością. Wielu stres i depresja dopada w każde niedzielne popołudnie, gdy uzmysławia sobie, że następnego dnia zmuszeni będziemy zmierzyć się z szefem i niezrealizowanymi zadaniami oraz stertą piętrzących się dokumentów. Czy zatem syndromu niedzielnego stresu da się uniknąć lub złagodzić go w znacznym stopniu? Oczywiście można wykonywać wolny zawód lub być swoim własnym szefem. Dobrym sposobem jest także połączyć swoją pracę z pasją i cieszyć się na każdy kolejny poniedziałek. Niestety niewielu z nas może się pochwalić takim szczęściem. Jak zatem radzić sobie ma zwykły śmiertelnik, który pięć dni w tygodniu myśli o swoich obowiązkach niczym o pracy w Mordorze.

Kilka słów o M2: sypialnia

-20 lutego 2017
Przejdźmy teraz do pomieszczenia, które wszyscy uwielbiamy: do sypialni. Przytulnej, komfortowej i ciepłej – idealnej do relaksu po wyjątkowo ciężkim dniu. Sypialnia to magiczne miejsce, w którym ze zmęczonych i zniechęconych przemieniamy się w pełnych energii i patrzących na świat przez różowe okulary. O czym trzeba pamiętać, żeby rzeczywiście tak było?

Kilka słów o M2: przedpokój

-16 lutego 2017
Pierwsze wrażenie, jakie odnoszą goście wchodząc do Twojego mieszkania, wynoszą właśnie z przedpokoju. Niegdyś traktowany po macoszemu, obecnie jest kolejnym miejscem wartym Twojej uwagi. W przedpokoju nie tylko zostawiamy rzeczy codziennego użytku – od ulubionej pary butów poprzez płaszcz lub torebkę aż po stary parasol – ale także mówimy o tym, jacy jesteśmy i co jest dla nas ważne, jaka jest nasza życiowa przestrzeń.

Kilka słów o M2: pokój dzienny

-14 lutego 2017
Stało się! Wreszcie wprowadzasz się do swojego M2. Wiesz, jak to mówią: małe, ciasne, ale własne. Nareszcie możesz stworzyć przestrzeń całkowicie dostosowaną do Twoich potrzeb, odzwierciedlającą Twoją osobowość. To nic, że masz niewiele metrów. Jeśli urządzisz je z głową, wydadzą Ci się one cenniejsze od całego królestwa!
back to top