Wpisy w blogu "2017" "kwiecień"

RSS

Komoda pod telewizor

-24 kwietnia 2017
Można pokusić się o stwierdzenie, że współcześnie telewizor znajduje się w każdym mieszkaniu, stając się nieodłącznym elementem wyposażenia salonu. Jednakże, sposób jego ustawienia wielokrotnie przysparza wielu problemów – można go ustawić na komodzie, zawiesić na ścianie, wkomponować w regał lub specjalnie zaprojektowaną zabudowę ściany. Jaki sposób wybrać, by nasz salon wyglądał elegancko oraz zapewniał komfortowy wypoczynek?

Świąteczne porządki

-13 kwietnia 2017
W najbliższy weekend większość mieszkańców naszego kraju obchodzić będzie najważniejsze święta roku. Oprócz gotowania, pieczenia, malowania pisanek i odwiedzania bliskich naszą narodową tradycją są wiosenne/wielkanocne porządki. Nie ma nic świętszego niż mycie okien, sprzątanie ogródków, wycieranie kurzu, który od poprzednich świąt zgromadził się za szafą czy łóżkiem. Ogromna liczba kobiecych czasopism proponuje swoim czytelniczkom miesięczny grafik, który pozwoli im bezstresowo zrobić wszystko co konieczne zanim nadejdzie Wielkanoc.

Drewno

-10 kwietnia 2017
Większość z nas potrafi odróżnić dąb od kasztanowca, lipę od brzozy, gdy zostanie o to poproszony w parku. Jeśli jednak do ręki dostaniemy kawałki drewna wielu nie widząc całego drzewa, kory, liści nie potrafi podać jego nazwy. Podobnie jest przy wyborze klepek parkietowych lub paneli. Najczęściej kierujemy się wtedy radą sprzedawcy kolorem lub wzorem, który widzimy. Twardość
Znaczniki: drewno sosna

Wiosenne porządki w szafie

-6 kwietnia 2017
Pierwszy dzień astronomicznej wiosny co roku wypada 20 marca, kalendarzowej 21. Przyroda budzi się do życia, temperatury wzrastają, zza chmur wygląda słońce, a my z chęcią wychodzimy na zewnątrz. Wyciągamy z piwnic, balkonów i garaży rolki, rowery, kije trekkingowe oraz inne sportowe sprzęty. W pierwszy kwietniowy weekend w parkach, nad jeziorami, rzekami, dolinach górskich i lasach było więcej ludzi niż na głównych drogach w godzinach szczytu. Wszyscy chcą skorzystać z pierwszych wiosennych promieni słonecznych na łonie natury. I tu pojawia się dylemat każdej kobiety, a w zasadzie całej rodziny: co na siebie włożyć? W szafach znajdziemy przecież zimowe grube swetry, golfy, kurtki puchowe, kozaki, szalik, czapki i rękawiczki. Chcąc dostać się do ubrań innych niż kombinezon narciarski musimy zrobić w szafie WIOSENNE PORZĄDKI.
back to top