Wpisy w blogu "2018" "październik"

RSS

Jak powiększyć przestrzeń mieszkalną?

-30 października 2018
W ostatnim okresie popularnością cieszą się lofty. Industrialne przestrzenie zamienione w mieszkalne wnętrza to najczęściej pożądana forma mieszkania. Duże i przestronne wnętrza nie zawsze osiągalne są dla naszych kieszeni. Co zrobić by nasz dom zaczął je przypominać? Jak powiększyć przestrzeń mieszkalną? Oto kilka wskazówek.

Brud na frontach szafek.

-23 października 2018
Wszyscy pragniemy żyć w czystym i zadbanym otoczeniu, gdy jednak sami rozpocząć mamy sprzątanie domu z twarzy znika uśmiech. Mycie okien, czyszczenie wanny, prysznica to najbardziej znienawidzone czynności. Jednak najwięcej czasu zabiera nam sprzątanie kuchni. Uporczywy brud na frontach szafek to jeden z najbardziej frapujących problemów. Jak się go pozbyć szybko i bez zbędnego wysiłku, na te pytania postara się odpowiedzieć ten artykuł.

Meble do jadalni. Jakie wybrać?

-17 października 2018
Dawno już minęły czasy, gdy przez mały metraż mieszkania zmuszeni byliśmy posiłki spożywać w kuchni lub w salonie. Do lamusa odeszły obiady, które konsumowaliśmy trzymając na kolanach talerz i wpatrując się w ekran telewizora. Nieodzowną częścią każdego mieszkania i domu staje się jadalnia. Miejsce nie tylko przeznaczone do jedzenia, ale także spotkań i rozmów z członkami rodziny oraz zaproszonymi gośćmi. Jak urządzić to pomieszczenie i jakie meble wybrać by pasowały do reszty domu, a jednocześnie były funkcjonalne?

Krzesło-elegancka ozdoba i funkcjonalny mebel

-8 października 2018
Jednym z najbardziej niedocenionych mebli jest krzesło. Urządzając mieszkanie skrupulatnie wybieramy łóżko, sofę czy stół. Zapominamy jednak jak wiele czasu spędzamy siedząc na krześle. Znajdziemy je pracując i ucząc się przy biurku, spożywając posiłek w jadalni i kuchni oraz odpoczywając w salonie. Wyborem krzeseł niejednokrotnie kieruje cena. Skupiamy się na tym czy jest ono funkcjonalne i wygodne, ale rzadko zwracamy uwagę na to czy pasuje do wystroju całego wnętrza, czy może stać się ono ozdobą mieszkania.

PROMOCJA SORENTO

-3 października 2018
Sprawdź naszą nową promocję na meble z kolekcji Sorento. Niepowtarzalna okazja by nabyć zestaw mebli sosnowych w promocyjnej cenie.
back to top