Wpisy w blogu "2018" "grudzień"

RSS

Bożonarodzeniowe sos – czyli dekoracje świąteczne last minute

-21 grudnia 2018
Zbliża się ostatni przedświąteczny weekend, a ty jesteś w lesie ze świątecznymi porządkami i dekorowaniem domu? W sklepach kolejki i puste półki. Oto świąteczny poradnik jak szybko i w prosty sposób, a jednocześnie zgodnie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami można bożonarodzeniowo przystroić dom.

Meble i dodatki do salonu w stylu skandynawskim

-11 grudnia 2018
Cieszącym się od dawna popularnością zarówno wśród mieszczuchów jak i tych mieszkających na wsi jest skandynawski. Lekkość i uporządkowanie przestrzeni przekonały do siebie nie tylko Polaków, ale także mieszkańców całej Europy. To niezwykłe połączenie północnej surowości i ciepłej atmosfery. Jest on idealnym rozwiązaniem zarówno do małych jak i dużych powierzchni mieszkalnych.

Krzesło-elegancka ozdoba i funkcjonalny mebel

-7 grudnia 2018
Jednym z najbardziej niedocenionych mebli jest krzesło. Urządzając mieszkanie skrupulatnie wybieramy łóżko, sofę czy stół. Zapominamy jednak jak wiele czasu spędzamy siedząc na krześle. Znajdziemy je pracując i ucząc się przy biurku, spożywając posiłek w jadalni i kuchni oraz odpoczywając w salonie. Wyborem krzeseł niejednokrotnie kieruje cena. Skupiamy się na tym czy jest ono funkcjonalne i wygodne, ale rzadko zwracamy uwagę na to czy pasuje do wystroju całego wnętrza, czy może stać się ono ozdobą mieszkania.

Komoda do sypialni w stylu skandynawskim.

-4 grudnia 2018
Komoda jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych mebli. W naszych domach gości ona w przedpokoju, jako miejsce przechowywania szalików. W jadalni składować można w niej obrusy i serwetki. Nieodzowna jest także w pokoju dziecięcym, służąc jako przestrzeń pod przewijak. W salonie jej blat zmienia się w miejsce do eksponowania pamiątek rodzinnych, zdjęć i dekoracji. Najlepiej jednak komoda odnajdzie się w sypialni.
back to top