Wpisy w blogu "2018" "kwiecień"

RSS

Wiosenne porządki

-30 kwietnia 2018
Wiosenne porządki to najbardziej ulubione lub znienawidzone zajęcie Polaków. Z jednej strony możemy przygotować nasz dom na zmianą pory roku, z drugiej natomiast często przerażają nas swoim ogromem. Oto kilka sposobów jak w ekologiczny i sprawny sposób posprzątać mieszkanie.

Biel bieli nie równa - wybierz mądrze

-17 kwietnia 2018
Biel jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Pasuje niemal do wszystkiego. Niestety większość z nas unika jej wyboru niezależnie od tego czy chodzi o elewacje domu, karoserię samochodu czy kolor ubrań. Boimy się, że szybko zabrudzi się z powodu czynników zewnętrznych lub małych dzieci. Tymczasem całkowicie inaczej podchodzi się do bieli w naszych mieszkaniach. Jest ona jednym z najczęściej wybieranych kolorów, gdyż daje największe możliwości aranżacji.

Mieszkanie w stylu loftowym

-9 kwietnia 2018
Wiele osób marzy o prawdziwym Lofcie, lecz w dobie znikających postindustrialnych budynków bardzo ciężko znaleźć właściwe miejsce na zaaranżowanie autentycznego wnętrza w tym klimacie. Z pomocą przychodzą nam firmy meblarskie, wykończeniowe oraz liczne sklepy z dodatkami. Dzięki nim możemy śmiało nasze marzenia wcielić w życie i przenieść na grunt naszego mieszkania.
back to top