Wpisy w blogu "2019" "styczeń"

RSS

Drewniane krążki w aranżacji wnętrz

-31 stycznia 2019
Plastry drewna cieszą się dużą popularnością w aranżacji naszych domów. Te o mniejszej średnicy mogą służyć jako podkładki pod kubki, zaś większe krążki są idealnym pomysłem na podstawki pod gorące garnki. Jednak możliwości wykorzystania drewna jest dużo więcej, bo - jak się okazuje - ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Jak stworzyć kreatywną przestrzeń biurową?

-22 stycznia 2019
Niezależnie od tego czy posiadamy własną firmę czy też jesteśmy przez kogoś zatrudnieni wszyscy przynosimy pracę do domu. Zarówno dzieci jak i my pracujemy dłużej i ciężej niż to było jeszcze dekadę temu. Badania dowiodły, że uczniowie spędzają ucząc się tyle czasu co dorośli pracujący na 1,5 etatu. Także ich rodzice poza przysłowiowymi ośmioma godzinami mnóstwo czasu spędzają przed komputerem lub dokumentami. Co zrobić by po zapracowanym dniu mieć siłę by zasiąść do dalszej pracy? Zapewne nie ma złotego środka, ale można tak zaaranżować przestrzeń wokół nas by łatwiej nam było skupić się na wykonywanych czynnościach.

Mały stolik – niezbędny w każdym mieszkaniu

-7 stycznia 2019
Żyjąc w pośpiechu i stresie nie mamy wiele czasu na odpoczynek i delektowanie się ugotowanymi przez nas potrawami. Bardzo często relaks łączymy z konsumpcją. Niezależnie od tego czy zasiadamy z zamówionym przez nas jedzeniem na wynos przed telewizorem czy też kawą i rogalikiem w fotelu czytając ulubioną książkę, niezbędnym meblem w każdym domu stał się stolik kawowy.

Jak prosto urządzić mieszkanie w oryginalny sposób?

-2 stycznia 2019
Chcąc zaznaczyć swoją obecność na świecie ludzie próbują wyróżnić się nie tylko swoimi dokonaniami, ale także swoim wyglądem. Dlatego też własną odrębność zaznaczają kolorem włosów, ubiorem, tatuażami czy też piercingiem. Im bardziej oryginalny wygląd tym bardziej przykuwa uwagę otoczenia. Cztery ściany, w których żyjemy także powinny odzwierciedlać charakter i zainteresowania człowieka. Wydaje się jednak, że urządzenie w oryginalny, unikalny sposób mieszkania jest znacznie trudniejsze niż dbanie o własny wyjątkowy wygląd. Większość naszych mieszkań urządzana jest meblami z sieciówki i dodatkami rodem z katalogów wystroju wnętrz. Zatem oto kilka rad jak zadbać o to by nasz dom wyróżniał się spośród innych.
back to top