Wpisy w blogu "2019" "lipiec"

RSS

Skandynawska sypialnia dla dwojga

-23 lipca 2019
Styl skandynawski cieszy się ogromną popularnością jeśli chodzi o urządzanie wnętrz, najczęściej dotyczy to sypialni. Jasne kolory, minimalizm i prostota, a także brak zbędnych dodatków rozpraszających uwagę, to gwarancja odpoczynku w pełni.

Stół do jadalni – jaki najlepiej wybrać?

-15 lipca 2019
Stół to bardzo ważny element naszego mieszkania czy domu – przy nim mają miejsce codzienne spotkania. Nie spełnia swojej funkcji tylko podczas posiłków, ale i podczas spotkań rodzinnych, a także wieczorów z przyjaciółmi.

Zalety i wady białych mebli do kuchni i jadalni

-15 lipca 2019
W ostatnim okresie wielu Polaków urządzając swoje mieszkania lub też remontując dom decyduje się na zakup białych mebli kuchennych. Czynią to ze względu na ich zarówno nowoczesny jak i klasyczny styl. Duża liczba jednak zniechęca się przez stereotypowy pogląd, że biel szybko się brudzi. W dzisiejszym artykule zastanowimy się nad wszystkimi zaletami i wadami posiadania białych mebli do kuchni i jadalni.

Aranżacja jadalni w stylu rustykalnym

-12 lipca 2019
Nie masz pomysłu na modne i funkcjonalne urządzenie jadalni? Przytłacza Cię ilość dostępnych mebli i możliwych konfiguracji? Jednocześnie chcesz mieć pewność, że Twoja jadalnia będzie prezentować się pięknie przez długie lata? Zdecyduj się na urządzenie jej w stylu rustykalnym. Nieduża ilość mebli i proste dodatki nie pozwolą Ci zagubić się w remontowym szale. To zaczynamy!

Materace piankowe – porzuć stereotypy

-9 lipca 2019
Materace piankowe stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne. Wynika to z faktu, że są proste w produkcji, a także bardzo plastyczne, co można zaobserwować w zaskakująco łatwym dopasowaniu się i cięciu. Pianka poliuretanowa, z której wykonane są piankowe materace, jest przystosowana do łączenia z piankami innego typu, w wyniku czego powstają przeróżne modele dostosowane do potrzeb ogromnej ilości użytkowników.

Jak powinieneś pielęgnować dębowe meble?

-4 lipca 2019
Drewno dębowe od A do Z Odpowiednia pielęgnacja drewna to najważniejszy obowiązek, jaki spoczywa na właścicielu mebla tuż po jego kupnie. Jeśli chcesz, by Twoje meble służyły Ci przez lata i cieszyły oko – koniecznie przeczytaj ten artykuł. Bardzo często przyczyną pojawienia się pęknięć, czy odbarwień jest zła pielęgnacja drewna lub niedopatrzenie wynikające z braku wiedzy. Meble dębowe uważane są za jedne z lepszych, a ich ogólna dostępność zachęca jedynie do kupna. Pomimo faktu, że są one droższe od takich produktów jak meble sosnowe czy meble bukowe, to warto w nie zainwestować. Wyższa cena, w tym przypadku, gwarantuje nam niezastąpioną jakość. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup mebli dębowych, dowiedz się jak najwięcej o tym, jak je użytkować i pielęgnować po to, by służyły Ci przez długi czas.
back to top