Wpisy w blogu "2020" "styczeń"

RSS

Jak sprytnie urządzić pokój dla dziecka?

-27 stycznia 2020
Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka tak, by był praktyczny, ale jednocześnie pobudzający kreatywność? Aranżacja pokoju dziecięcego nie zawsze jest prosta. Problemy pojawiają się zwłaszcza tam, gdzie ogranicza nas przestrzeń i każdy centymetr jest na wagę złota. Podczas urządzania pokoju dla dziecka warto wziąć pod uwagę przyszłe lata i zrezygnować z rozwiązań „na chwilę”.

Jak wybrać odpowiednią szafę do swojego wnętrza?

-20 stycznia 2020
Doskonale wiemy, że wybranie odpowiedniej szafy do mieszkania lub domu to nie proste zadanie. Ogromna ilość możliwych alternatyw, a także coraz to nowsze oferty mogą wprawić w zakłopotanie. Jednak spokojnie – dzisiaj opowiemy o tym, jak wybrać szafę, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy jej wyborze.

Scandi chic - sekrety stylu

-13 stycznia 2020
Setki osób na całym świecie pokochało styl skandynawski. Jednak naiwnie byłoby myśleć, że styl, który posiada 150 – letnią tradycję to tylko surowe drewno i białe ściany. Na przestrzeni lat ewaluował, dzięki czemu powstawały kolejne odmiany stylu skandynawskiego – dzisiaj opowiemy nieco o scandi chic – jednej z nowocześniejszych odmian tego stylu.

Noworoczne porządki - odmień swoje wnętrze

-3 stycznia 2020
Nowy rok to okres podsumowań i postanowień, ale też czas zaczynania niektórych rzeczy od początku. Wśród postanowień noworocznych bardzo często znaleźć można dietę, więcej ruchu, zrzucenie wagi, dokładniejsze planowanie… Jesteśmy pewni, że domową rzeczywistość również można wpleść w noworoczne postanowienia, dlatego publikujemy artykuł o tym, jak zaaranżować noworoczne porządki i czym się kierować w trakcie nich.
back to top