Komoda RTV Costa biała

Online support
24/7
MMCOS001
Numer katalogowy producenta:  MMCOS001
Cena:
1 400,00 zł
1 120,00 zł
24/7
MMCOS001
Numer katalogowy producenta:  MMCOS001

Komoda sosnowa Costa pod telewizor, RTV w kolorze białym. Komoda do salonu.

Przeważnie w każdym domu jest telewizor. Niektórzy uważają, że jest niezbędny. Kto nie lubi w wolnej chwili zasiąść wygodnie na kanapie i obejrzeć  dobry film. Ważne aby umieścić go w takim  miejscu  żeby nic nam nie zasłaniało nawet skrawka ekranu. Nie ma konieczności niszczenia ścian skoro idealnym rozwiązaniem jest komoda RTV. Gorąco polecam komodę drewnianą Costa, która została stworzona z myślą o największych fanatyków kina i stylowego designu.


Dane techniczne

Seria:
Costa

Kolor:
Biały

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
144 cm

Głębokość:
45cm

Wysokość:
55cm

Uchwyt:
metalowy

Grubość blatu:
2,5 cm

Grubość boków i frontów:
1,6 cm

Wymiar wnęki wewnątrz:
..

Prowadnica:
kulkowa

 

Sosnowa komoda RTV jest meblem praktycznym. Komoda pod telewizor posiada funkcjonalny blat oraz dwie głębokie szafki na płyty. Są one rozmieszczone po dwóch stronach a na środku znajduje się półka na konsolę. Takie rozmieszczenie pozwala na swobodne korzystanie z pełni możliwości tej komody. Mebel jest wykonany z drewna sosnowego i solidnie wykończony. Masywne elementy drewna sosnowego świadczą o wysokiej jakości produktów. Została ona zaprojektowana tak aby spełniać wszystkie funkcje. Może służyć również jako element dekoracyjny pokoju.

Komoda jest biała z blatem w kolorze szarym. Ozdobne frezy oraz mosiężne uchwyty nadają całości uroku. Rewelacyjnie współgra z komodami i witrynami z tej serii. Biała komoda telewizyjna wspaniale prezentuje się w każdym wnętrzu. Jest to najlepszy wybór. Komoda nie tylko spełnia funkcję półki pod telewizor, ale również jest funkcjonalna i praktyczna. Na dodatek świetnie wygląda.

Blat w kolorze ciepłej szarości, szczotkowany — barwa blatu poprzez przecierki wydobywające zarówno strukturę, jak i kolor drewna charakteryzuje się ciepłym odcieniem szarości. Właściwy kolor blatu widoczny jest na zdjęciach produktu.

Kupując komodę z drewna należy pamiętać ze podlega naturalnemu procesowi starzenia. Nadaje to nadaje meblowi prawdziwego naturalnego piękna i wydobywa jego charakter.
Warto wiedzieć ,naturalne tworzywo jakim jest drewno le reaguje na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i ciepło wydawane przez instalacje grzewcze. Do konserwacji mebla należy używać miękkiej ściereczki i detergentów przeznaczonych do drewna.
Komoda wysyłana jest w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu .

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top