Dębowa komoda do salonu w stylu loftowym - Camini

Cena:
2 799,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
160cm
Wysokość:
90cm
Głębokość:
40cm
SKU:
2SCAM13
Numer katalogowy producenta:  2SCAM13

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Szeroka dębowa komoda do salonu lub jadalni

Salon i jadalnia to serce Twojego domu. Zapraszasz tam odwiedzających Cię gości dlatego nie może tam zabraknąć stylowych mebli, które pozwolą Ci wyeksponować dekoracje, a przy okzji zapewnią przestrzeń do przechowywania przedmiotów, jakie warto mieć pod ręką. Może to być komplet sztućców, zastawa stołowa lub świeżo uprane obrusy i ściereczki. Meblem, który spełni te oczekiwania jest wysoka komoda dębowa Camini.

Oryginalne połączenie materiałówkomoda powstała z litego drewna dębowego. Jest to cieszący się powodzeniem materiał, któremu komoda Camini zawdzięcza nie tylko swoją trwałość, ale także szlachetny wygląd. W lite drewno wplecione zostały metalowe elementy, które w ciekawy sposób kontrastują z naturalnym materiałem, ożywiając jednocześnie całą konstrukcję. Kontrast pomiędzy materiałami jest doskonałym odzwierciedleniem natury i techniki, które stale się przeplatają.

Industrialny minimalizm – konstrukcja komody jest masywna. Jej wymiary to 160cm szerokości, 90cm wysokości i 40cm głębokości. Dzięki sporym rozmiarom mebel doskonale sprawdzi się w przestronnym lofcie, w którym mniejsze meble mogłyby wizualnie "zginąć". Komoda dębowa Camini cechuje się przy tym minimalistycznym wzornictwem. Oszczędne ozdoby oraz charakterystyczne ostre krawędzie sprawiają, że mebel doskonale podkreśli charakter industrialnego loftu.

Masywna dębowa komoda z litego drewna

Drewno dębowe utrzymane jest w naturalnym odcieniu, co oznacza że na jego powierzchni wyraźnie dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Ich obecność podkreśla natomiast niepowtarzalny charakter każdej sztuki. Mimo produkcji seryjnej nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy. Komoda Camini została wyposażona w dwie praktyczne szafki, które zapewnią Ci pojemną przestrzeń do przechowywania. W połowie wysokości zostały podzielone solidną półką. W centralnej części mebla znajdują się cztery szuflady. Poukładasz w nich dokumenty lub biżuterię. Masywny dębowy blat spełnia funkcję ekpozycyjną – możesz tam ustawić swoje ulubione dekoracje i pamiątki.

Jak dbać o drewno dębowe

Lity dąb, z racji swojego naturalnego pochodzenia, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Do czyszczenia używaj jedynie wilgotnej miękkiej ściereczki. Komodę postaw na równej powierzchni, zwracając uwagę by nie narażać jej na bezpośrednie działanie promieni UV. Pamiętaj także, że meble dębowe podlegają naturalnym procesom starzenia. W efekcie struktura drewna staje się bardziej widoczna. Jest to jednak zjawisko naturalne.

Kolekcja:
Camini
Materiał:
Dąb i metal
Kolor:
Dąb
Szerokość:
160cm
Wysokość:
90cm
Głębokość:
40cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top