Stół dębowy GAIA 160x90

Cena:
1 999,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+80,00 zł]

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
GAIA
Numer katalogowy producenta:  GAIA

PRODUKT POLSKI

Stoły z litego dębu 160x90

 


Marzysz o tym, żeby na co dzień otaczać się pięknem natury, które będzie komponowało się z indywidualnym designem twojego mieszkania? Bez problemu możesz to osiągnąć z naszym stołem dębowym Gaia. Solidność wykonania i masywność tego stołu to gwarancja, że przetrwa on pokolenia.

Stół dębowy Gaia to połączenie tradycji z unikalnym stylem oraz ciepłą kolorystyką dębu olejowanego. Te cechy pozwalają stworzyć przytulną, intrygującą przestrzeń.

Do wykonania stołu wykorzystaliśmy najbardziej wyselekcjonowane drewno dębowe najlepszej jakości. Masywne elementy takie jak nóżki czy rozległy gruby blat są gwarancją trwałości. Ich płynne przejścia tworzą wyjątkową spójną kompozycje i sprawiają, że bryła wizualnie jest lżejsza.

Drewniany stół wydobywa wszystkie najważniejsze atuty dębu. Wyodrębniona struktura drewna, sęki i słoje nadają meblowi charakteru. Dzięki magicznemu połączeniu ponadczasowego stylu i wyjątkowego zapachu możemy przenieść się w beztroskie czasy i jeszcze raz poczuć się jak szczęśliwe dziecko z radością spędzające czas pod ogromnym drzewem.

stół z litego dębu

Posiadając meble z drewna należy uważać aby odpowiednio je pielęgnować. Należy czyścić miękką szmatką używając detergentu przeznaczonego wyłącznie do drewna. Nie stawiaj go przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV.

Stół wysyłamy w paczkach na palecie wraz z instrukcją do montażu.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Długość:
160cm
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top