Industrialna witryna z drewna dębowego do salonu - Camini

Cena:
3 399,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
111cm
Wysokość:
204cm
Głębokość:
40cm
SKU:
2SCAM02
Numer katalogowy producenta:  2SCAM02

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Oryginalna witryna dębowa w stylu industrialnym

Przestronny, pełny światła loft w stylu industrialnym to marzenie wielu z nas. Należy jednak pamiętać, że taka przestrzeń wymaga szczególnej oprawy w postaci masywnych i solidnych mebli. Nasza propozycja to kolekcja minimalistycznych mebli Camini, które charakteryzują się nietuzinkowym wzornictwem. Wśród nich znajdziesz między innymi dwudrzwiową witrynkę do salonu lub jadalni.

Niepowtarzalne wzornictwowitryna dębowa Camini jest wykonana z litego drewna dębowego, utrzymanego w ciepłym, naturalnym odcieniu. W całość wkomponowane zostały metalowe elementy, które podkreślają industrialny charakter mebla. Tradycyjne uchwyty szuflad lub drzwiczek zostały zastąpione oryginalnym rozwiązaniem, które dodatkowo podkreśla niebanalny styl mebla.

Przestronna przestrzeń ekspozycyjnawitrynka jest wyposażona w dużą przeszkloną szafkę, w której znajdują się aż trzy masywne półki. Skrywa się ona za parą przeszklonych drzwiczek. Mebel zapewni Ci zatem obszerną przestrzeń do ekspozycji Twoich pamiątek lub dekoracji, jak ramki ze zdjęciami, czy świece. Możesz też wyeksponować tam swoją ozdobną zastawę stołową.

Minimalistyczna witryna z drewna dębu i metalu

W każdym salonie poza przestrzenią do ekspozycji dekoracji potrzebne jest także miejsce, które umożliwi Ci przechowywanie przedmiotów, którymi nie chcesz się chwalić przed odwiedzającymi Cię gośćmi. Mogą to być dokumenty lub świeżo wyprasowane ściereczki czy obrusy. W tej roli doskonale sprawdzą się dwie pojemne szuflady. Zostały umiejscowione w dolnej części mebla tuż pod drzwiami szafki.

Korpus mebla, który został wykonany z litego drewna dębowego, jest utrzymany w naturalnym odcieniu. Dzięki temu na powierzchni bryły wyraźnie widoczny pozostaje rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Ich obecność sprawia natomiast, że każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter – mimo produkcji seryjnej każdy mebel to unikat. Metalowe elementy kontrastują z naturalnym materiałem korpusu. Ożywiają przy tym całość i sprawiają, że mebel zyskuje prawdziwie industrialny rys. Witryna wąska Camini cechuje się mocno zarysowanymi krawędziami. Mebel jest duży i masywny. Jego wymiary to 111cm szerokości, 204cm wysokości oraz 40cm.

Pielęgnacja mebli z drewna

Meble wykonane z drewna dębu cechują się trwałością oraz niepowtarzalnym urokiem. Jednak by mieć pewność, że będą zdobić Twoje wnętrze przez długi czas zadbaj o właściwą pielęgnację. Do czyszczenia korzystaj jedynie z wilgotnej miękkiej ściereczki. Zwróć uwagę na to, by ustawić witrynę na równej powierzchni z dala od urządzeń emitujących ciepło. Lite drewno podlega naturalnym procesom starzenia, co oznacza że struktura drewna z biegiem czasu staje się bardziej widoczna. Jest to jednak zjawisko zupełnie normalne.

Meble Camini są sprzedawane w całości (zmontowane).

Kolekcja:
Camini
Materiał:
Dąb i metal
Kolor:
Dąb
Szerokość:
111cm
Wysokość:
204cm
Głębokość:
40cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top