Industrialny dębowy regał do salonu - Camini

Cena:
2 099,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
61cm
Wysokość:
204cm
Głębokość:
40cm
SKU:
2SCAM18
Numer katalogowy producenta:  2SCAM18

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Oryginalny dębowy regał do salonu lub jadalni

Urządzasz przestronny salon lub jadalnię? Jesteś fanem minimalistycznego, a zarazem oryginalnego wzornictwa, które przyciąga wzrok? W takim razie w Twoim wnętrzu nie może zabraknąć wyjątkowego regału dębowego Camini. Zapewni Ci przestronną i oryginalną przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich ulubionych dekoracji, pamiątek lub książek, do których lubisz wracać.

Oryginalny designregał Camini został skonstruowany z pięciu dębowych półek, które zostały zamknięte w metalowej ramie. Półki są wysuwane na boki, dzięki czemu możesz nadać meblowi dowolny kształt. Dopasuj go do swoich oczekiwań, by jeszcze lepiej zaprezentować swoje dekoracje. To rozwiązanie nadaje meblowi oryginalny charakter i sprawia, że żaden z Twoich gości nie przejdzie obok niego obojętnie.

Industrialne wzornictwodrewno dębowe i metal to materiały, których połączenie podkreśla industrialny charakter mebla. Dzięki niemu regał wąski Camini będzie doskonałym uzupełnieniem przestronnych, pełnych światła, industrialnych loftów. Jego masywność i duże rozmiary sprawiają, że sprawdzi się szczególnie w salonie lub jadalni o większym metrażu. Wymiary regału Camini to 61cm szerokości, 204cm wysokości oraz 40cm głębokości.

Industrialny regał z drewna dębowego i metalu

Elementy wykonane z litego drewna są utrzymane w naturalnym odcieniu. Dzięki temu na ich powierzchni wyraźnie dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Ich obecność sprawia natomiast, że w Twoje ręce trafia zupełnie niepowtarzalny mebel. Możesz mieć pewność, że nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy. Metalowa rama, na której spiera się cała konstrukcja, dba o stabilność całości. Dzięki temu regał Camini nie kołysze się ani nie chwieje. Zwróć jedynie uwagę na to, by nadmierne wysunięcie półek w jedną ze stron nie zaburzyło równowagi mebla.

Pielęgnacja mebli dębowych

Meble z litego drewna wyróżniają się szlachetnością oraz niepowtarzalnym charakterem. Zwróć jednak uwagę na to, by zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Dzięki temu będziesz cieszyć się ich urodą przez długi czas. Przede wszystkim zrezygnuj z szorstkich gąbek oraz chemicznych środków do pielęgnacji. Wilgotna miękka ściereczka w zupełności wystarczy. Regał ustaw na równej powierzchni z dala od urządzeń grzewczych. Nie narażaj go też na bezpośrednie działanie promieni UV. Pamiętaj, że meble z drewna podlegają naturalnym procesom starzenia. Oznacza to, że z biegiem czasu struktura drewna staje się bardziej widoczna. Jest to jednak zupełnie normalne zjawisko.

Meble Camini są sprzedawane w całości (zmontowane).

Kolekcja:
Camini
Materiał:
Dąb i metal
Kolor:
Dąb
Szerokość:
61cm
Wysokość:
204cm
Głębokość:
40cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top