Industrialny stół dębowy do jadalni - Camini

Cena:
1 999,00 zł
1 599,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
180cm
Wysokość:
76cm
Głębokość:
90cm
SKU:
2SCAM23
Numer katalogowy producenta:  2SCAM23

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Industrialny stół jadalniany z drewna dębowego

Lubisz spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnych spotkań przy suto zastawionym stole? Często zapraszasz bliskich i zależy Ci na tym, aby dla żadnego z gości nie zabrakło miejsca przy Twoim stole? Mamy dla Ciebie solidny i duży stół jadalniany Camini, przy którym wszyscy Twoi domownicy i przyjaciele będą czuć się komfortowo.

Masywny drewniany blatblat stołu jest wykonany z litego drewna dębowego. Szlachetny i trwały materiał sprawia, że mebel jest solidny i nie ugina się. Stabilność całej konstrukcji zapewniają dodatkowo metalowe nogi. Dzięki nim stół jadalniany Camini nie kołysze się ani nie chwieje.

Industrialne wzornictwo – mebel charakteryzuje się oszczędnym wzornictwem oraz prostą formą. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zwłaszcza w minimalistycznych wnętrzach utrzymanych w stylu industrialnym. Metalowe elementy, które podkreślają przynależność stołu do kolekcji Camini. To właśnie im mebel zawdzięcza swój nowoczesny i industrialny charakter.

Dębowy stół do jadalni dla całej rodziny

Drewno dębowe, z którego powstał blat stołu Camini, jest utrzymane w naturalnym odcieniu. Wiąże się to z tym, że na jego powierzchni wyraźnie dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Oznacza to, że każda sztuka jest wyjątkowa. Decydując się na zakup, możesz być pewny, że w Twoje ręce trafi mebel o niepowtarzalnym charakterze – nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy. Rozmiary stołu dębowego Camini to aż 180cm długości oraz 90cm głębokości. Wysokość mebla wynosi natomiast 76cm. W praktyce oznacza to, że bez trudu uda Ci się znaleźć miejsce dla wszystkich odwiedzających Cię gości.

Pielęgnacja mebli drewnianych

Drewno dębowe wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli zastosujesz się do kilku prostych porad, możesz mieć pewność, że meble z niego wykonane będą Ci służyć przez długi czas. Do czyszczenia korzystaj jedynie z wilgotnej miękkiej ściereczki. Postaw stół na równej powierzchni z dala od urządzeń grzewczych. Zwróć też uwagę na to, by nie narażać mebla na bezpośrednie działanie promieni UV oraz urządzeń emitujących ciepło. Drewno dębowe podlega naturalnym procesom starzenia. W efekcie słoje oraz sęki stają się z czasem bardziej widoczne. Jest to jednak zupełnie normalne zjawisko. Stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu.

Kolekcja:
Camini
Materiał:
Dąb i metal
Kolor:
Dąb
Szerokość:
180cm
Wysokość:
76cm
Głębokość:
90cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top