Przedpokój

Reprezentacyjny i praktyczny przedpokój

Przedpokój to miejsce, które przy urządzaniu całego mieszkania traktujemy niejednokrotnie po macoszemu. Nie powinniśmy jednak bagatelizować jego roli. Jest to przecież pierwsze miejsce, które widzą odwiedzający Cię goście. Zatem od tego, jak prezentuje się Twój przedpokój zależy, jakie wywrzesz na nich wrażenie. Jest to także miejsce, które powinno pozwolić Ci utrzymać w ładzie odzież i obuwie wszystkich domowników. W przedpokoju nie powinno również zabraknąć lustra, w którym możesz się przejrzeć i skontrolować swoją stylizację przed wyjściem z domu. Oprócz tego obecność lustra optycznie powiększa pomieszczenie. Jest to ogromna zaleta, biorąc pod uwagę fakt, że przedpokoje często są niewielkie i słabo oświetlone.

Białe meble do przedpokoju z naturalnego drewna

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz kolekcję mebli, które pozwolą Ci zaaranżować stylową i praktyczną przestrzeń. Meble utrzymane są w odcieniu ciepłej bieli, która optycznie powiększa pomieszczenie. Użyta przez nas farba wodna charakteryzuje się kryciem na poziomie 85%, dzięki czemu na powierzchni z łatwością można zaobserwować rysunek słoi drzewnych i sęków. W asortymencie dostępne są praktyczne pojedyncze wieszaki z lustrem. W przypadku, gdy Twój przedpokój jest większy lub po prostu potrzebujesz więcej miejsca na odzież swoich bliskich możesz zdecydować się na podwójny wieszak z naturalnego drewna. Możesz z łatwością dopasować do niego półkę na buty. Schowasz w niej obuwie oraz środki do jego pielęgnacji.

Trwały i ekologiczny materiał

Wybierając polskie meble z naturalnego drewna masz pewność, że pozostajesz w zgodzie z naturą. Wynika to z faktu, że produkując nasze meble zwracamy uwagę na to, by drewno, z którego korzystamy pochodziło jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, malujemy je ekologicznymi farbami, które umożliwiają drewnu oddychanie i zachodzenie procesów starzenia. Starzenie się drewna to zjawisko naturalne, na skutek którego mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Jeśli jednak chcesz mieć nad tym procesem większą kontrolę unikaj szorstkich ściereczek i chemicznych środków czystości. Wilgotna ściereczka z mikrofibry w zupełności wystarczy.

back to top