Jadalnia

Jadalniany must have

Jadalnia to miejsce, w którym gromadzą się wszyscy domownicy na niedzielnym obiedzie. Tam też urządzasz rodzinne przyjęcia dla swoich bliskich i przyjaciół. Nie ulega zatem wątpliwości, że podstawowym elementem wystroju tego pomieszczenia jest porządny stół jadalniany. Najlepiej sprawdzi się w tej roli solidny stół z drewna dębowego, ale sosna fińska również jest materiałem godnym polecenia. Odpowiednio dobrany stół musi być trwały i doskonale wyprofilowany, dzięki czemu nie będzie się kiwać. Pamiętaj także o tym, że jego rozmiar musi być na tyle duży, aby wszyscy Twoi bliscy mogli się wygodnie rozgościć. W tym celu warto przemyśleć zakup stołu rozkładanego, a nawet podwójnie rozkładanego.

Praktyczne meble do jadalni

Poza stołem i kompletem wygodnych krzeseł będziesz oczywiście potrzebować innych mebli, które dodadzą wnętrzu uroku. Mowa tutaj o takich produktach jak drewniana witrynka z przeszkleniem, najlepiej ozdobionym uroczymi szprosami. Doskonale sprawdzi się także kredens lub pojemna komoda. Zwłaszcza jeśli poza elegancką przestrzenią ekspozycyjną dla swoich ozdób potrzebujesz także praktycznego schowka na domowe utensylia, którymi nie chcesz się chwalić przed odwiedzającymi Cię gośćmi. W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu, z braku możliwości wydzielenia osobnego pomieszczenia, jadalnia często pełni także rolę salonu. W takim wypadku nie zapomnij o praktycznej komodzie TV.

Meble do jadalni z litego drewna

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl dostępna jest szeroka oferta mebli z litego drewna sosny fińskiej, z którymi urządzisz stylowy i praktyczny salon. Znajdziesz pośród nich komody, komody TV oraz witrynki z przeszkleniami wykonane z naturalnego drewna. Przede wszystkim jednak to bogaty wybór stołów jadalnianych z litego drewna dębowego oraz sosnowego; w tym także stołów rozkładanych oraz podwójnie rozkładanych. Z łatwością dobierzesz do nich komplet krzeseł z drewna dębowego lub białych krzeseł bukowych z materiałowym obiciem. Dominującym kolorem jest biel. Jednak dla miłośników wyraźnie widocznej struktury drewna mamy olejowane meble dębowe.

back to top