Komoda biała 2.2 Orvietto

Online support
24/7
PLOR22B
Numer katalogowy producenta:  PLOR22B
Cena:
1 199,00 zł
959,20 zł
24/7
PLOR22B
Numer katalogowy producenta:  PLOR22B

Komoda Orvietto 2.2 - biała komoda do salonu.


Komoda 2.2 to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niewielkich gabarytach mebla oraz jego funkcjonalności. Pomimo swojej kompaktowej budowy komoda biała nadal jest w pełni funkcjonalnym i niezwykle estetycznym meblem zarówno do salonu, jak i jadalni. Przemyślana konstrukcja pozwala na wykorzystanie 100% powierzchni użytkowej.


Dane techniczne
Seria:Orvietto
Kolor:Biały
Blat:Biały
Lakier wodny:Krycie 90%
Materiał: Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa
Szerokość:107 cm
Głębokość:44 cm
Wysokość:87 cm
Przeszklenie:Przyciemniane
Uchwyt:Metal
Prowadnica:Hettich -cichy domyk
Gwarancja:12 miesiecy


OPIS PRODUKTU

W pełni wykorzystaliśmy powierzchnię białej komody. Para wysokich szuflad zapewnia wygodę w przechowywaniu zarówno niskich, płaskich przedmiotów, jak i nieco wyższych o większych gabarytach. Zmieścisz w nich zarówno dokumenty, albumy, a nawet szkatułki na drobne przedmioty czy biżuterię. Za dolnymi drzwiczkami, wykonanymi również z naturalnego drewna sosnowego, znajdują się półki, na których pomieścisz wyższe przedmioty, które niekoniecznie zmieszczą się w szufladach. Komoda posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci nóżki centralnej, na którą przenoszony jest ciężar przedmiotów postawionych na blacie.
Ekologiczna farba jaką pokryto mebel zapewnia długoletnią satysfakcję z pięknej bieli mebla, a naturalne drewno to gwarancja trwałości.

Drewno z którego wykonane są główne elementy komody podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble białe wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top