Komoda biała z szarym blatem 2.2 Orvietto

Online support
24/7
PLOR22B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR22B/P
Cena:
1 199,00 zł
959,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR22B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR22B/P

Komoda Orvietto 2.2 - biała komoda do salonu z szarym, szczotkowanym blatem.


Dla osób ceniących sobie minimalizm przygotowaliśmy nieco mniejszą komodę białą o równie szerokim zastosowaniu, jak komoda 3.3. Pomimo swojej zwartej budowy mebel jest nadal w pełni funkcjonalną komodą, przystosowaną zarówno do jadalni, jak i salonu. Przemyślana konstrukcja daje na możliwość wykorzystania w pełni powierzchni użytkowej mebla.

 

Dane techniczne
Seria: Orvietto
Kolor:Biały
Blat:Popiel
Lakier wodny:Krycie 90%
Materiał:Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa
Szerokość:107 cm
Głębokość:44 cm
Wysokość:87 cm
Przeszklenie:Przyciemniane
Uchwyt:Metal
Prowadnice: Hettich -cichy domyk
Gwarancja:12 miesiecy


OPIS PRODUKTU

Dzięki wysokim szufladom, w które wyposażona jest komoda Orvietto, otrzymujemy możliwość przechowywania nieco większych przedmiotów niż ma to miejsce w większości mebli dostępnych na rynku. Zmieścisz w nich przedmioty codziennego użytku oraz ulubione rzeczy, po które uwielbiasz sięgać. To, czego nie pomieścisz w szufladach, może znaleźć miejsce za drzwiczkami, również wykonanymi z naturalnego drewna sosnowego. Niepowtarzalny blat komody wykonany jest ze szczotkowanego, litego drewna pomalowanego na popielaty kolor. Pieczołowicie wydobyto słoje, które tworzą wyczuwalną w dotyku fakturę, nadającą charakteru i wyjątkowości. Całą konstrukcję wzmocniono i wyposażono o nóżkę centralną, która pozwala na większe obciążenie blatu bez obaw o odkształcenie mebla.

Drewno użyte do produkcji serii Orvietto podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble białe Orvietto wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

back to top