Komoda biała z szarym blatem 2.2 Orvietto

Cena:
1 199,00 zł
749,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
107cm
Wysokość:
87cm
Głębokość:
44cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PLOR22B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR22B/P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda Orvietto 2.2 - biała komoda do salonu z szarym, szczotkowanym blatem.


Dla osób ceniących sobie minimalizm przygotowaliśmy nieco mniejszą komodę białą o równie szerokim zastosowaniu, jak komoda 3.3. Pomimo swojej zwartej budowy mebel jest nadal w pełni funkcjonalną komodą, przystosowaną zarówno do jadalni, jak i salonu. Przemyślana konstrukcja daje na możliwość wykorzystania w pełni powierzchni użytkowej mebla.

OZDOBNE FREZOWANIE - komoda biała z szarym blatem ma wiele akcentów w formie ładnych frezów dla podkreślenia nowoczesnego stylu.

DREWNIANY BLAT- masywny szary blat został specjalnie poddany szczotkowaniu aby uwypuklić rysunek drewna.

CICHY DOMYK - system softclose zapewni delikatne domykanie drzwiczek, prowadnice Hettich sprawią że twoje szuflady będa się delikatnie zamykały a nie trzaskały.

NATURALNE DREWNO - zewnętrzne elementy komody zostały wykonane z wysokiej jakości sosny skandynawskiej.

FREZOWANE NÓŻKI - dla podkreślenia lekkości komody nadaliśmy nogom komody lekkiego łuku.

Dzięki wysokim szufladom, w które wyposażona jest komoda Orvietto, otrzymujemy możliwość przechowywania nieco większych przedmiotów niż ma to miejsce w większości mebli dostępnych na rynku. Zmieścisz w nich przedmioty codziennego użytku oraz ulubione rzeczy, po które uwielbiasz sięgać. To, czego nie pomieścisz w szufladach, może znaleźć miejsce za drzwiczkami, również wykonanymi z naturalnego drewna sosnowego. Niepowtarzalny blat komody wykonany jest ze szczotkowanego, litego drewna pomalowanego na popielaty kolor. Pieczołowicie wydobyto słoje, które tworzą wyczuwalną w dotyku fakturę, nadającą charakteru i wyjątkowości. Całą konstrukcję wzmocniono i wyposażono o nóżkę centralną, która pozwala na większe obciążenie blatu bez obaw o odkształcenie mebla.

komoda z popielatym blatem

Drewno użyte do produkcji serii Orvietto podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble białe Orvietto wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

szczotkowany blat

Kolekcja:
Orvietto
Materiał:
Sosna + płyta wiórowa strukturyzowana
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
107cm
Wysokość:
87cm
Głębokość:
44cm
Uchwyt:
Metal
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top