Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante biała/orzech

Online support
24/7
PL001B/O
Numer katalogowy producenta:  PL001B/O
Cena:
1 199,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PL001B/O
Numer katalogowy producenta:  PL001B/O

Komoda sosnowa 3-drzwiowa Belluno biały/orzech

Każdy z nas ma rzeczy, które chętnie wystawia na widok gości oraz takie, które woli zachować tylko dla siebie. Oferowana przez nas komoda biała trzydrzwiowa Belluno z blatem w kolorze orzecha daje Ci wiele możliwości. Skryje to, co masz do ukrycia i wyeksponuje to, z czego jesteś dumny. Do tego będzie stanowić piękne wyposażenie mieszkania i sprawi, że każdy, kto ją zobaczy, będzie pod wrażeniem Twojego doskonałego gustu. Nie czekaj, od prawdziwego luksusu dzieli Cię już tak niewiele!

Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010
Blat: orzech

Lakier wodny:
Krycie 85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesiecy

Szerokość:
130 cm

Głębokość:
45 cm

Wysokość:
85 cm

Gałka:
stare złoto

Wymiary szuflady:
33x33,5cm, h:9cm

Prawa i lewa szafka:
37x36cm

Szafka przeszklona:
42x36cm

Prowadnica:
Hettich -cichy domykDługo moglibyśmy Cię przekonywać do tego, że 3-drzwiowa komoda biała Belluno blat orzech to najlepszy wybór. Wierzymy jednak, że prawda obroni się sama. Komoda wykonana jest z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej, dzięki czemu jest wytrzymała, piękna i naturalna. Jednocześnie jest także ekskluzywna i elegancka. Dzięki połączeniu pomalowanych na biało dolnych elementów z blatem w kolorze ciemnego orzecha, komoda długo będzie cieszyć oko właściciela.

Komoda biały/orzech oferuje wiele miejsca do przechowywania. Drewniana komoda posiada dwie szafki z pełnymi drzwiczkami. W środku szafki podzielone są pojedynczą półką. Przeszklone drzwiczki ozdobione są szprosami. Środek także przedzielono półką. Dodatkowo, komoda ma jeszcze dwie szuflady. W celu zapewnienia Ci jak największego komfortu użytkowania, szuflady poruszają się na prowadnicach Quadro. Znane jako system cichy domyk, zapobiegają trzaskaniu i chronią mebel. Są także wyjątkowo trwałe. Wsuwanie i wysuwanie szuflad będzie ciche i proste jak nigdy dotąd.

Drewniana komoda jest niezwykle efektowna. Drzwiczki i szuflady ozdobione są frezem charakterystycznym dla serii Belluno, który nadaje meblowi subtelnego szyku. Szklane drzwiczki zdobią szprosy. Dolny cokolik nadaje białej komodzie lekkości. Całości dopełniają okrągłe gałki w kolorze starego złota.

Biała komoda z orzechowym blatem to także solidny wyrób. Blat o grubości 5 cm pozwala na umieszczenie na nim wielu rzeczy i gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Komoda stanowi komplet z pozostałymi meblami Belluno blat orzech. Pasuje także do serii Belluno Elegante. Może być również ciekawym dodatkiem do innych kolekcji mebli.

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu
back to top