Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante biała/orzech - Wysyłka po 20.09.2019r.

Cena:
1 299,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka po 20.09.2019 r.
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
130cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL001B/O
Numer katalogowy producenta:  PL001B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda sosnowa 3-drzwiowa Belluno biały/orzech


Każdy z nas ma rzeczy, które chętnie wystawia na widok gości oraz takie, które woli zachować tylko dla siebie. Oferowana przez nas komoda biała trzydrzwiowa Belluno z blatem w kolorze orzecha daje Ci wiele możliwości. Skryje to, co masz do ukrycia i wyeksponuje to, z czego jesteś dumny. Do tego będzie stanowić piękne wyposażenie mieszkania i sprawi, że każdy, kto ją zobaczy, będzie pod wrażeniem Twojego doskonałego gustu. Nie czekaj, od prawdziwego luksusu dzieli Cię już tak niewiele!

DREWNIANY BLAT - blat pogrubiany ramą, wykonany z drewna sosnowego i pomalowany bejcą w kolorze ciemny orzech idealnie współgra z białym korpusem komody do salonu Belluno.

CICHY DOMYK- użyte w szufladach prowadnice z systemem softclode renomowanej firmy Hettich.

OZDOBNA LISTWA DOLNA- cokół idący po całej szerokości białej komody posiada delikatny łuk nadający komodzie prowansalkiego stylu.

FREZY- frezy i niepowtarzalne szprosy na drzwiach przeszklonych sprawiają że komoda biała może służyć śmiało jako kredens w kuchni lub jadalni.

Długo moglibyśmy Cię przekonywać do tego, że 3-drzwiowa komoda biała Belluno blat orzech to najlepszy wybór. Wierzymy jednak, że prawda obroni się sama. Komoda biała wykonana jest z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej, dzięki czemu jest wytrzymała, piękna i naturalna. Jednocześnie jest także ekskluzywna i elegancka. Dzięki połączeniu pomalowanych na biało dolnych elementów z blatem w kolorze ciemnego orzecha, komoda długo będzie cieszyć oko właściciela.

komoda biała z drewna

Komoda drewniana biała z ciemnym blatem w kolorze orzech oferuje wiele miejsca do przechowywania. Drewniana komoda posiada dwie szafki z pełnymi drzwiczkami. W środku szafki podzielone są pojedynczą półką. Przeszklone drzwiczki ozdobione są szprosami. Środek także przedzielono półką. Dodatkowo, komoda biała ma jeszcze dwie szuflady. W celu zapewnienia Ci jak największego komfortu użytkowania, szuflady poruszają się na prowadnicach Quadro. Znane jako system cichy domyk, zapobiegają trzaskaniu i chronią mebel. Są także wyjątkowo trwałe. Wsuwanie i wysuwanie szuflad będzie ciche i proste jak nigdy dotąd.

Drewniana komoda w odcieniu ciepłej bieli jest niezwykle efektowna. Drzwiczki i szuflady ozdobione są frezem charakterystycznym dla serii Belluno, który nadaje meblowi subtelnego szyku. Szklane drzwiczki zdobią szprosy. Dolny cokolik nadaje białej komodzie lekkości. Całości dopełniają okrągłe gałki w kolorze starego złota.

Biała komoda z orzechowym blatem to także solidny wyrób. Blat o grubości 5 cm pozwala na umieszczenie na nim wielu rzeczy i gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Komoda stanowi komplet z pozostałymi meblami Belluno blat orzech. Pasuje także do serii Belluno Elegante. Może być również ciekawym dodatkiem do innych kolekcji mebli.

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

komoda drewniana

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Orzech
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:
back to top