Komoda biała 3.1 Orvietto

Cena:
1 399,00 zł
879,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
148cm
Wysokość:
87
Głębokość:
44cm
SKU:
PLOR32B
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda Orvietto 3.1 - biała komoda do salonu.

Klasyczna komoda z szufladą to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących wygodnego miejsca do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Dzięki pojemnej, wysokiej szufladzie uzyskujemy sporo miejsca na przedmioty płaskie, takie jak dokumenty, albumy ze wspólnymi zdjęciami i inne ulubione przedmioty, po które często sięgasz.

OZDOBNE FREZOWANIE - dzięki licznym frezom komoda biała nabrała ciekawego, nowoczesnego charakteru.

DREWNIANY BLAT- blat w komodzie stanowi główne miejsce eksponowania elemnentów dekoracyjnych, dlatego wykonaliśmy go z litefo drewna sosnowego.

CICHY DOMYK - w tej ślicznej białej komodzie nie zabraknie także porządnych okuć. W szufladach oraz w drzwiach zastosowaliśmy hamulce zapobiegające trzaskaniu.

PRZYCIEMNIANE SZKŁO - komoda do salonu ma także miejsce przeszklone na wyeksponowanie eleganckich wazonów lub innego dekoracyjnego szkła.

FREZOWANE NÓŻKI - nowoczesne nóżki zostały pomyślane tak, że stanowią jakby całość z bokiem komody.

Komoda biała posiada dwoje symetrycznie ustawionych drzwiczek, wykonanych z drewna sosnowego. Zmieścisz w nich wysokie przedmioty, które mogą być kłopotliwe do przechowywania w szufladzie. Za drewnianymi drzwiczkami znajduje się półka, która dzieli przestrzeń wewnętrzną na dwie części użytkowe. Pośrodku mebla znajdują się nieco mniejsze drzwiczki z przyciemnianym przeszkleniem. Całość bryły zwieńczona jest u góry solidnym, masywnym sosnowym blatem. Biała komoda stabilnie spoczywa na drewnianych, zdobionych nogach. Takie rozwiązanie wpisuje się w aktualne trendy meblarskie, które to są powrotem do klasycznych mebli znanych nam sprzed lat.

biały kredens

Drewniane elementy komody podlegają naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

białe meble do salonu

Kolekcja:
Orvietto
Materiał:
Sosna + płyta wiórowa strukturyzowana
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
148cm
Wysokość:
87
Głębokość:
44cm
Uchwyt:
Metal
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Przeszklenie:
Przyciemniane
Blat:
Gładki
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top