Komoda biała 3.1 Orvietto

Online support
24/7
PLOR32B
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B
Cena:
1 399,00 zł
1 119,20 zł
24/7
PLOR32B
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B

Komoda Orvietto 3.1 - biała komoda do salonu.

Klasyczna komoda z szufladą to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących wygodnego miejsca do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Dzięki pojemnej, wysokiej szufladzie uzyskujemy sporo miejsca na przedmioty płaskie, takie jak dokumenty, albumy ze wspólnymi zdjęciami i inne ulubione przedmioty, po które często sięgasz.

 
Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Biały

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
148 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
87 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecy 
OPIS PRODUKTU
 
Komoda posiada dwoje symetrycznie ustawionych drzwiczek, wykonanych z drewna sosnowego. Zmieścisz w nich wysokie przedmioty, które mogą być kłopotliwe do przechowywania w szufladzie. Za drewnianymi drzwiczkami znajduje się półka, która dzieli przestrzeń wewnętrzną na dwie części użytkowe. Pośrodku mebla znajdują się nieco mniejsze drzwiczki z przyciemnianym przeszkleniem. Całość bryły zwieńczona jest u góry solidnym, masywnym sosnowym blatem. Mebel stabilnie spoczywa na drewnianych, zdobionych nogach. Takie rozwiązanie wpisuje się w aktualne trendy meblarskie, które to są powrotem do klasycznych mebli znanych nam sprzed lat.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 
 
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top