Komoda biała z szarym blatem 3.1 Orvietto

Online support
24/7
PLOR32B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B/P
Cena:
1 399,00 zł
1 119,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR32B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B/P

Komoda Orvietto 3.1 - biała komoda do salonu z szarym blatem.

Klasyczna komoda, tak zwana trójka to wspaniałe rozwiązanie dla osób oczekujących od mebla wygodnej przestrzeni do przechowywania przedmiotów używanych na co dzień. Pojemna, wysoka szuflada daje nam sporą ilość miejsca na płaskie przedmioty, na przykład dokumenty, rodzinne albumy zdjęciami lub na inne ulubione przedmioty, po które lubisz sięgać.Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Popiel

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
148 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
87 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecy 
OPIS PRODUKTU
 
Komoda posiada symetrycznie otwierane drzwiczki, wykonane z sosnowego drewna. Pomieścisz w nich wyższe przedmioty, które mogą sprawiać kłopot podczas przechowywania w szufladach. Tuż za drewnianymi drzwiczkami znajdują się półki, które dzielą wnękę na dwie półeczki. Na środku komody znalazły się mniejsze drzwiczki z przyciemnianym, ale wciąż przejrzystym przeszkleniem. Mebel zwieńczony jest popielatym, szczotkowanym blatem, na którym ujawniono zawiłą strukturę słoi drewna. Dzięki temu zabiegowi, blat oprócz wizualnych aspektów estetycznych posiada także możliwość sensualnego poczucia faktury ujawniających się w dotyku słoi. Mebel stoi na drewnianych nogach podciętych w charakterystyczny dla tej kolekcji sposób. Kontrastowe połączenie fakturowanego szarego blatu z półmatowym wykończeniem korpusu stanowi solidną dominantę podczas komponowania wystroju wnętrza.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 
 
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top