Komoda biała z szarym blatem 3.1 Orvietto

Cena:
1 399,00 zł
879,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
148cm
Wysokość:
87cm
Głębokość:
44cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PLOR32B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR32B/P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda Orvietto 3.1 - biała komoda do salonu z szarym blatem.


Klasyczna komoda biała drewniana, tak zwana trójka to wspaniałe rozwiązanie dla osób oczekujących od mebla wygodnej przestrzeni do przechowywania przedmiotów używanych na co dzień. Pojemna, wysoka szuflada daje nam sporą ilość miejsca na płaskie przedmioty, na przykład dokumenty, rodzinne albumy zdjęciami lub na inne ulubione przedmioty, po które lubisz sięgać.

 

OZDOBNE FREZOWANIE - podkreśla jeszcze bardziej naturalny, drewniany blat.

DREWNIANY BLAT- szary blat dodatkowo wykonany w technologii szczotkowania dla podkreślenia walorów drewna jest najnowszym trendem w meblarstwie.

CICHY DOMYK - w białej komodzie z popielatym blatem użyliśmy w szufladach oraz w drzwiach hamulce zapobiegające trzaskaniu.

PRZYCIEMNIANE SZKŁO - elegancji w komodzie do salonu dodają przeszklone drzwiczki tworząc coś pomiędzy komodą a kredensem. Wyeksponuj swoją zastawę lub dekoracyjne szkło.

FREZOWANE NÓŻKI - nowoczesne nóżki z lekkim łukiem nadają komodzie lekkości.

Komoda z serii Orvietto posiada symetrycznie otwierane drzwiczki, wykonane z sosnowego drewna. Pomieścisz w nich wyższe przedmioty, które mogą sprawiać kłopot podczas przechowywania w szufladach. Tuż za drewnianymi drzwiczkami znajdują się półki, które dzielą wnękę na dwie półeczki. Na środku komody znalazły się mniejsze drzwiczki z przyciemnianym, ale wciąż przejrzystym przeszkleniem. Mebel zwieńczony jest popielatym, szczotkowanym blatem, na którym ujawniono zawiłą strukturę słoi drewna. Dzięki temu zabiegowi, blat oprócz wizualnych aspektów estetycznych posiada także możliwość sensualnego poczucia faktury ujawniających się w dotyku słoi. Komoda biała z szarym blatem stoi na drewnianych nogach podciętych w charakterystyczny dla tej kolekcji sposób. Kontrastowe połączenie fakturowanego szarego blatu z półmatowym wykończeniem korpusu stanowi solidną dominantę podczas komponowania wystroju wnętrza

biała komoda z szarym blatem

Drewno użyte w produkcji serii Orvietto podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji drewnianych mebli na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Nasze meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

strukturyzowany blat

Kolekcja:
Orvietto
Materiał:
Sosna + płyta wiórowa strukturyzowana
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
148cm
Wysokość:
87cm
Głębokość:
44cm
Uchwyt:
Metal
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Przeszklenie:
Przyciemniane
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top