Komoda sosnowa 3.3 Belluno Elegante biała

Online support
24/7
PL002B
Numer katalogowy producenta:  PL002B
Cena:
1 299,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PL002B
Numer katalogowy producenta:  PL002B

Komoda drewniana biała 3.3 Belluno Elegante. Meble białe do sypialini i salonu.

Wybierając meble, kierujesz się wieloma preferencjami. Szukasz dokładnie tego, czego potrzebujesz. I nieważne, czy wolisz subtelny szyk Prowansji czy klasyczną funkcjonalność, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Wybór białej komody Belluno Elegante to strzał w dziesiątkę! Dzięki niezwykłemu połączeniu naturalnych materiałów z wyjątkowym designem, drewniana komoda spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Wybierz ją, a przekonasz się, jak łatwo można pogodzić piękno i użytkowość.Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010

Lakier wodny:
Krycie 85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesiecy

Szerokość:
130 cm

Głębokość:
45 cm

Wysokość:
85 cm

Gałka:
stare srebro

Wymiary szuflad:
33x33,5cm, h:9cm

Prawa i lewa szafka:
37x38cm (szer. x głęb.)

Szafka środkowa:
42x38cm (szer. x głęb.)

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk


Komoda biała z serii Belluno Elegante to mebel jedyny w swoim rodzaju. Dzięki dbałości o detale, drewniana komoda olśniewa elegancją. Na uwagę zasługują gustowne gałki w kolorze srebra, delikatne ozdobne żłobienia na drzwiczkach, dodający lekkości dolny cokolik czy rzeźbione krawędzie blatu. Jednak piękny wygląd nie stanowi jedynego atutu mebla.

Wysoka funkcjonalność komody z fińskiej sosny wiąże się z trzema pojemnymi szufladkami wyposażonymi w system cichego domyku, co sprawia, iż wysuwanie i wsuwanie ich odbywa się t cicho i płynnie. Biała komoda posiada także trzy skrzydła z pełnymi drzwiami, za którymi znajdują się pojedyncze półki. Takie rozwiązanie powoduje, iż mebel jest pojemny, a jego układ sprzyja uporządkowaniu trzymanych w nim przedmiotów. Odpowiedni układ przestrzeni użytkowej znacząco wpływa na komfort korzystania z drewnianej komody. Niebagatelne znaczenie ma także biały kolor komody, pozwalający na rozjaśnienie pomieszczenia i sprawia ,że w pokój sprawia się ciepły i przytulny.

Blat drewnianej komody, został przyozdobiony we wzór specyficzny dla kolekcji Belluno Elegante, jest gruby (5 cm) i wytrzymały. Solidne wykonanie mebla i użycie wyłącznie materiałów najwyższej jakości gwarantuje długotrwałe użytkowanie komody, a także ukłon w stronę codziennego życia, wymagającego stabilności i użytkowości. Użycie fińskiej sosny pozwoliło na stworzenie mebla o wysokim standardzie i nieprzeciętnej urodzie.

Mocne strony tego produktu docenili także klienci na Zachodzie. Świadczy o tym duża ilość zagranicznych kupujących, wybierających właśnie komodę pełną białą 3.3 Belluno Elegante.

Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, komoda drewniana podlega naturalnemu procesowi starzenia a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Jest to naturalny proces starzenia się drewna. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top