Komoda biała 3.3 Orvietto

Online support
24/7
PLOR33B
Numer katalogowy producenta:  PLOR33B
Cena:
1 599,00 zł
1 279,20 zł
24/7
PLOR33B
Numer katalogowy producenta:  PLOR33B

Nowoczesna drewniana, biała komoda Orvietto 3.3.

Elegancka komoda sosnowa z serii Orvietto do nowoczesnego wnętrza. Uniwersalna biała komoda idealna jest do przechowywania rzeczy codziennego użytku. Drewniana biała komoda świetnie pasuje do kolorowych ścian lub dodatków. Dzięki temu można zmieniać kolor wystroju a biała komoda zawsze będzie do niego pasowała. Bardzo dobrze prezentuje się do szarych, fioletowych, turkusowych ścian kontrastujących z białym kolorem. Wspaniały wygląd oraz wysoka jakość sprawi, że Twój salon nabierze naturalnego wdzięku, co nie znaczy, że nie można jej zastosować w innych pomieszczeniach. Nada się także do sypialni, pokoju dziecięcego czy przedpokoju.Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Biały

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
148 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
87 cm

Korpus i półki:
Płyta mdf

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecy 
OPIS PRODUKTU
 

Komoda z serii Orvietto została wykonana w wariancie połączenia drewna z płytą mdf. Pokryta została białymi farbami ekologicznymi na bazie wodnej która nie kryje całkowicie struktury drewna. W miejscach niewidocznych została użyta płyta mdf, co polepsza jakość składania mebla, a nie ma wpływu na wygląd. Jej główne wizualne elementy, czyli blat, fronty, nogi zostały wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego fińskiego. Ten rodzaj drewna w przeciwieństwie do polskiej sosny charakteryzuje się mniejszą żywicznością oraz bardziej gęstą strukturą co czyni go bardziej wytrzymałym. Korpus komody oraz półki zostały wykonane z białej płyty mdf. Komoda biała posiada trzy praktyczne i pojemne szuflady poruszające się na prowadnicach renomowanej firmy hettich. Prowadnice mają system cichego domyku zapobiegające trzaskaniu szuflad. W dolnej części pod szufladami znajdują się trzy szafki, w której każda wyposażona jest w pojedynczą półkę. Drzwiczki od szafek także posiadają system sofclose zapobiegający trzaskaniu. Z tej serii występują inne meble, takie jak: komody, witryny, szafki tv, ława, półka. Wszystkie meble serii Orvietto dostępne są także w nowoczesnym połączeniu z szarym szczotkowanym blatem. 

Decydując się na meble z drewna muszą mieć Państwo świadomośc że jest to produkt naturalny, ekologiczny. Z czasem komoda może zmienić swój odcień oraz wygląd co nie jest wadą, a naturalnym zajwiskiem. Naturalny proces drewna nie podlega reklamacji. Meble z drewna narażone na nadmierne promienie uv lub zmienne warunki powodowane ogrzewaniem lub przetrzymywaniem ich w wilgotnym, zimnym pomieszczeniu mogą uwidaczniać swoją strukturę, sęki, a nawet czasami spękać lub się pokrzywić. Meble można poddac ponownej konserwacji i malowaniu w celu odświeżenia wyglądu.

 
 
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top