Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante biała

Online support
24/7
PL003B
Numer katalogowy producenta:  PL003B
Cena:
1 499,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PL003B
Numer katalogowy producenta:  PL003B

Komoda drewniana 4-drzwiowa Belluno Elegante biała

Jako specjaliści wiemy, jak trudne jest znalezienie komody spełniającej Twoje oczekiwania. Jeśli jednak szukasz mebla, który będzie się wspaniale prezentował, a jednocześnie pomieści wiele drogich Ci przedmiotów, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Biała 4-drzwiowa komoda, kredens z serii Belluno Elegante to rzecz zarówno piękna, jak i praktyczna. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przekonaj się sam, a zobaczysz, że już nigdy nie będziesz chciał wymienić jej na inną.


Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010

Lakier wodny:
Krycie 85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesiecy

Szerokość:
167 cm

Głębokość:
45 cm

Wysokość:
85 cm

Gałka:
stare srebro

Wymiary szuflady:
33x33,5cm, h:9cm

Prawa i lewa szafka:
37x36cm

Półka środkowa:
79x35,5cm

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk


Drewniana komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante to wspaniały mebel zasługujący na Twoje zainteresowanie. Łączy on w sobie klasyczne piękno z wysokim komfortem użytkowania oraz funkcjonalnością. Jeśli więc szukasz mebla, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, biała komoda 4-drzwiowa to najlepszy wybór!

Komoda biała wykonana została z pozbawionych wad i żywicznych sęków drewna sosny fińskiej. Jest to obecnie najlepszy materiał meblowy na polskim rynku, cieszący się uznaniem także poza granicami kraju. Drewniane meble wpisują się w trend życia zgodnie z naturą, a jednocześnie gwarantują najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu biała komoda będzie cieszyć Twoje oko przez długi czas.

W komodzie zastosowano najnowsze zdobycze technologii meblarskiej. Dzięki prowadnicom Quadro, używanie szuflad jeszcze nigdy nie było tak ciche i przyjemne! System cichego domyku sprawia, że szuflady nie trzaskają, a jednocześnie są bardzo trwałe. Drewniana komoda Belluno Elegante zapewnia również wiele miejsca do przechowywania. Poza dwoma szufladami, składa się ona także z dwóch par drzwiczek pełnych. W każdej parze jedne drzwiczki są wykonane wyłącznie z drewna sosny fińskiej, a drugie z drewna oraz szkła. Tworzy to zabezpieczoną przed kurzem i zabrudzeniami wystawkę, dzięki której możesz pochwalić się swoimi pięknymi przedmiotami, nie troszcząc się co chwilę o czyszczenie ich. Z kolei zabudowane szafki pozwalają Ci na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku. Taki układ jest zarówno bardzo estetyczny, jak i praktyczny. Dodatkową przestrzeń tworzy także gruby na 5 cm drewniany blat.

Poza gwarancją trwałości, komoda drewniana oferuje Ci też piękny wygląd. Dzięki wzorom charakterystycznym dla serii Belluno Elegante, urokliwym szprosom na szklanej powierzchni drzwiczek oraz subtelnych gałkach w odcieniu srebra. Użytkowanie komody 4-drzwiowej to sama przyjemność.

Decydując się na meble białe prowansalskie wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów  - mogą spowodować uszkodzenia lub  odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania  w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu .

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top