Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante biała

Cena:
1 699,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka po 23.03.2020
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
167cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL003B
Numer katalogowy producenta:  PL003B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda drewniana 4-drzwiowa Belluno Elegante biała do salonu

Piękna zastawa, która jest rodzinnym skarbem? Zdjęcia z wakacji spędzonych razem z najbliższymi? Ozdobne, zapachowe świece oraz drobiazgi i pamiątki, do których masz ogromny sentyment. Na wszystkie Twoje skarby znajdzie się miejsce w pojemnej, a przy tym niezwykle eleganckiej komodzie 4-drzwiowej Belluno Elegante.

Komoda prowansalska Belluno Elegante

DREWNIANY BLAT - blat komody z drewna sosnowego wykonany w kolorze ciepłej bieli nawiązuje do stylu prowansalskiego.

CICHY DOMYK - dla komfortu użytkowania wprowadziliśmy prowadnice Hettich, które zapewniają ciche i komfortowe korzystanie z komody.

FREZY - pionowe frezy w kolekcji Belluno Elegante to kolejny atut nadający sosnowej komodzie elegancji.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - drewniana dolna listwa znajdująca się w sosnowej komodzie nadaje jej lekkości i uroczego końcowego efektu.

Komoda biała wykonana została z pozbawionego wad i żywicznych sęków drewna sosny fińskiej. Komoda Belluno Elegante została poktyta białą farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010. Jest to obecnie najlepszy materiał meblowy na polskim rynku, cieszący się uznaniem także poza granicami kraju. Drewniane meble wpisują się w trend życia zgodnie z naturą, a jednocześnie gwarantują najwyższą jakość wykonania.

 

Wyjątkowy komfort użytkowania

W komodzie zastosowaliśmy prowadnice Quadro. Używanie szuflad jeszcze nigdy nie było tak ciche i przyjemne! System cichego domyku sprawia, że szuflady nie trzaskają, a jednocześnie są bardzo trwałe. Drewniana komoda Belluno Elegante zapewnia również wiele miejsca do przechowywania. Poza dwoma szufladami, składa się ona także z dwóch par drzwiczek pełnych. W każdej parze jedne drzwiczki są wykonane wyłącznie z drewna sosny fińskiej, a drugie z drewna oraz szkła. Tworzy to zabezpieczoną przed kurzem i zabrudzeniami przestrzeń ekspozycyjną, w której możesz pochwalić się swoimi pięknymi przedmiotami, nie troszcząc się co chwilę o czyszczenie ich. Z kolei zabudowane szafki pozwalają Ci na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku. Taki układ jest zarówno bardzo estetyczny, jak i praktyczny. Dodatkową przestrzeń tworzy także gruby na 5 cm drewniany blat.

Poza gwarancją trwałości, komoda drewniana zapewnia Ci również wrażenia estetyczne. Charakterystyczne dla kolekcji Belluno Elegante wzornictwo, urocze szprosy oraz metalowe, satynowe uchwyty w odcieniu starego srebra sprawiają, że komoda 4-drzwiowa jest niezwykle miła dla oka.

 

Biała komoda 4-drzwiowa z drewna sosnowego

 

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację naturalnego drewna

Decydując się na meble białe prowansalskie wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Malowane są ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Meble z drewna dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

Meble do jadalni z kolekcji Belluno Elegante

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
167cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top