Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante biała/dąb

Cena:
1 699,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
167cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL003B/D
Numer katalogowy producenta:  PL003B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda drewniana 4-drzwiowa Belluno Elegante biały/dąb

Siadasz wygodnie na sofie, w powietrzu unosi się delikatny zapach perfum, mieszając się z aromatem gorącej kawy w Twojej dłoni. Z głośników cicho płynie spokojna muzyka. Teraz możesz spełnić swoje marzenia o pełnym elegancji salonie. A od czego zacząć? Od stylowej, białej komody drewnianej w prowansalskim stylu.

Biała komoda z blatem w odcieniu złocistego dębu

DREWNIANY BLAT - wykonany z litego drewna blat sosnowy w komodzie Belluno posiada lekki akcent w stylu prowansalskim.

CICHY DOMYK - biała komoda Belluno dysponuje prowadnicami firmy Hettich z systemem softclose.

FREZY - fronty szuflad zostały ozdobione ramką, która sprawia wrażenie wpuszczanej szuflady.

CICHY DOMYK - szuflady wyposażyliśmy w jeden z najlepszych na rynku system prowadnic softclose.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - piękny dolny cokół w kształcie delikatnej fali.Trwałe drewno z odpowiedzialnych upraw

Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante to produkt z najwyższej półki mebli sosnowych. Wykonana z drewna sosny fińskiej, daje gwarancję wieloletniego użytkowania i trwałości. Sosna fińska rośnie w ciężkich warunkach, dlatego właśnie otrzymywane z niej drewno jest tak solidne. Komoda została pomalowana farbami ekologicznymi na ciepły odcień bieli i zachwycający kolor złocistego dębu. Takie połączenie jest nie tylko estetyczne. Farby ekologiczne pozwalają drewnu oddychać.

Drewniana komoda Belluno Elegante charakteryzuje się bardzo symetryczną strukturą. Posiada ona 2 szuflady, 2 szafki pod pojedynczymi skrzydłami pełnymi oraz szafkę za drzwiami oszklonymi. Każda szafka jest wewnątrz przedzielona pojedynczą półką. Taki układ jest nie tylko praktyczny, ale również przyjemny dla oka. Szuflady poruszają się na prowadnicach kulkowych Quadro, które sprawiają, iż szuflady nie trzaskają, ale pracują wyjątkowo cicho i płynnie. Blat w kolorze złotego dębu ma aż 5 cm grubości.

Komoda 4-drzwiowa biały/dąb została ozdobiona frezem właściwym dla całej kolekcji Belluno Elegante. Nadaje on komodzie romantycznego charakteru. Oszklone drzwiczki posiadają szprosy, które są dodatkową ozdobą. Małe uchwyty w kolorze przetartego złota również są ciekawym akcentem. Dzięki dolnemu cokolikowi drewniana komoda nie wydaje się ciężka, lecz subtelna i lekka.

 

Prowansalska komoda z przeszkleniami w kolekcji Belluno Elegante

 

Zadbaj o urodę mebli z naturalnego drewna

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble sosnowe, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się też eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni słonecznych oraz ustawiania w pobliżu urządzeń emitujących ciepło. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

Prowansalska jadalnia z kolekcją Belluno Elegante

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
167cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top