Komoda biała 2.0 Belluno Elegante

Cena:
869,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
112cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
44cm
SKU:
PL030B
Numer katalogowy producenta:  PL030B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda 2.0 Belluno Elegante - do garderoby i przedpokoju

Jednym z najbardziej popularnych mebli skrzyniowych jest komoda. Może być mała lub duża, wąska lub szeroka, na wysokich nóżkach lub w ogóle bez nich. Wiele dotychczas wymyślono wzorów, stylów i kolorów. My także powiększamy swój proponowany asortyment o komodę dwudrzwiową z kolekcji Belluno Elegante. Jej zastosowań może być naprawdę wiele. Jako komoda TV do małego pokoju, jako szafka na buty do przedpokoju. Dzięki niewielkiej wysokości komoda idealnie nadaje się wieszak jako siedzisko, wystarczy jedynie zastosować poduszkę dla większej wygody i „voilà”. Gotowe! Długo by wymieniać możliwości jej wykorzystania.

FREZOWANY BLAT - Piękny frezowany blat sosnowy doskonale wpisuje się w styl prowansalski. Wykonany z drewna sosny fińskiej. Doskonale podkreśla charakter mebla jakim jest komoda Belluno Elegante.

METALOWE UCHWYTY - Metalowe uchwyty w kolorze starego srebra to wisienka na torcie jeśli chodzi o meblarski design. Są charakterystyczne zarówno dla stylu skandynawskiego jak i prowansalskiego. Nadają uroku, jednocześnie będą niezwykle praktyczną i wygodną ozdobą.

OZDOBNY COKÓŁ - Całość mebla spoczywa na grubym i masywnym drewnianym cokole. Jest on spójny z elementami innych brył z kolekcji Belluno Elegante. Podtrzymuje on całą konstrukcję, wieńcząc mebel estetycznym finishem.

Mała, niepozorna ale niezwykle funkcjonalna. Dopasowana do pozostałych mebli z kolekcji utrzymana w prowansalskim stylu. Wykonana z drewna sosny fińskiej, pomalowana na ciepły biały kolor (RAL 9010), wiecznie modny i pasujący do wielu kombinacji kolorystycznych. Blat ze wspaniałym grubym 5 cm wieńcem, frezowane drzwiczki, dolny wycięty w falę cokół i metalowe gałki w kolorze starego srebra tworzą całość, dopełniając się nawzajem.

biała komoda do sypialni

Posiadając meble z drewna należy o niego dbać. Unikać bezpośreniej ekspozycji na promienie słońca. Nie ustawiać mebla w pobliżu instalacji grzewczych i elementów takich jak kaloryfery, nawiewy i nadmuchy ciepłego powietrza. Do czyszczenia mebli należy niezwłocznie użyć bawełnianej ściereczki oraz czystej wody.

łóżko do sypialni

Szerokość:
112cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
44cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top