Szafka na buty - Komoda 2.0 Belluno Elegante

Cena:
899,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+160,00 zł]

Szerokość:
112cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL030B
Numer katalogowy producenta:  PL030B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda 2.0 Belluno Elegante - do garderoby i przedpokoju

Niedzielny wieczór – pora na odwiedziny gości. W jednym momencie Twój przedpokój zapełnia się kilkoma parami butów, uniemożliwiając swobodne pokonanie drogi od drzwi wejściowych do salonu. Jeśli ta sytuacja dotyczy również Ciebie, mamy rozwiązanie – niewielka, praktyczna komoda, która pozwoli Ci pomieścić obuwie, a nawet środki do jego pielęgnacji. Brzmi interesująco? Czytaj dalej.

Niewielka komoda dwudrzwiowa z drewna sosnowego

FREZOWANY BLAT - Piękny, frezowany blat sosnowy doskonale wpisuje się w styl prowansalski. Wykonany z drewna sosny fińskiej. Doskonale podkreśla charakter mebla jakim jest komoda Belluno Elegante.

METALOWE UCHWYTY - Metalowe uchwyty w kolorze starego srebra są charakterystyczne zarówno dla stylu skandynawskiego jak i prowansalskiego. Nadają meblowi uroku. Będą jednocześnie niezwykle praktyczną i wygodną ozdobą.

OZDOBNY COKÓŁ - Całość mebla spoczywa na grubym i masywnym drewnianym cokole. Jest on spójny z elementami innych brył z kolekcji Belluno Elegante. Podtrzymuje on całą konstrukcję, wieńcząc mebel estetycznym finishem.

Wszechstronna i praktyczna komoda

Biała, sosnowa komoda dwudrzwiowa z kolekcji Belluno Elegante jest niezwykle wszechstronnym meblem. Z powodzeniem sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Moższ użyć jej w niewielkim salonie jako komody TV lub w garderobie. Wykorzystasz ją także w przedpokoju – wystarczy że zawiesisz nad nią wieszak z lustrem z kolekcji Belluno Elegante. Nie musisz przy tym ograniczać się do jednej wersji kolorystycznej. Śmiało łącz komodę z meblami Belluno Elegante z dębowymi lub orzechowimi blatami. Jeśli zaś chcesz dodać swojej aranżacji niepowtarzalnego charakteru spróbuj zestawić komodę z meblami z innych kolekcji.

 

Biała, prowansalska komoda z kolekcji Belluno Elegante ze srebrnymi uchwytami

 

Solidny materiał i elegancki design

Mała, niepozorna, ale niezwykle funkcjonalna. Dopasowana do pozostałych mebli z kolekcji, utrzymana w prowansalskim stylu. Wykonana z drewna sosny fińskiej, pomalowana na ciepły, biały kolor (RAL 9010), wiecznie modny i pasujący do wielu kombinacji kolorystycznych. Blat ze wspaniałym, grubym 5 cm wieńcem, frezowane drzwiczki, dolny wycięty w falę cokół i metalowe uchwyty w kolorze starego srebra tworzą spójną całość.

 

Jak odpowiednio zadbać o sosnowe meble?

Posiadając meble z drewna należy się o nie odpowiednio zatroszczyć. Unikaj bezpośreniej ekspozycji na promienie słońca. Nie ustawiać mebla w pobliżu instalacji grzewczych i elementów takich jak kaloryfery, nawiewy i nadmuchy ciepłego powietrza. Do czyszczenia mebli nie używaj szorstkich ściereczek i detergentów. Zamiast tego należy użyć bawełnianej ściereczki oraz czystej wody.

 

Sypialnia urządzona przy pomocy białych mebli z kolekcji Belluno Elegante

Szerokość:
112cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
45cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top