POWYSTAWOWA - Komoda TV dębowa Foresto 3.0

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
0,00 zł
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
168cm
Wysokość:
35cm
Głębokość:
51cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
DDFOR002-POWYSTWOWA
Numer katalogowy producenta:  DDFOR002-POWYSTAWOWA

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

POWYSTAWOWA - Komoda Foresto TV 3.0 z frontami dębowymi.


Szukasz niewielkiej, lecz gustownej komody tv, która będzie godnie prezentować Twój panoramiczny telewizor? Komodę TV 3.0 Foresto stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Stolik pod TV z serii Foresto to świetny wybór dla osób poszukujących nowoczesnych oraz eleganckich mebli. Trzy pojemne i funkcjonalne szuflady pomieszczą osprzęt multimedialny oraz inne przedmioty codziennego użytku.

SATYNOWANE UCHWYTY - podłużne satynowane, metalowe uchwyty w zgodzie z duchem nowoczesności.

DĘBOWE FRONTY - dębowe fronty z naturalnymi żłobieniami drewna i sękami nadają jej charakteru.

CICHY DOMYK - szuflady poruszają się na wysokiej jakości prowadnicych Hettich z cichym domykiem.

DĘBOWE NÓŻKI - nowoczesne dębowe nóżki.

Stabilny przesuw oraz system cichego domyku firmy Hettich zastosowany w komodzie zapewniają komfort użytkowania. Zastosowane szuflady dzięki swoim wymiarom są bardzo pojemne i łatwe w zagospodarowaniu. Zmieścisz w nich sprzęt RTV, konsolę do gier, dekoder lub odtwarzacz DVD. Dzięki dodatkowej nóżce pośrodku komody, mebel może bez obaw posłużyć jako miejsce na telewizor lub ciężką wierzę Hi Fi.
Komoda dębowa sprawia wrażenie bardzo lekkiej, dzięki zastosowaniu horyzontalnego kształtu bryły, podkreślonej dodatkowo długimi satynowanymi uchwytami. Znacząco poszerza optycznie pomieszczenie, w którym się znajduje.

Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. Są to fragmenty dzikiego dębu, poddane olejowaniu oraz woskowaniu. Posiadają naturalne żłobienia i liczne sęki, słoje nadające im szlachetności i charakteru. Jest to mebel, który nie narzuca się przytłaczającym charakterem. Lekka prosta bryła, która sprawdzi się w większości wnętrz, lecz nie pozbawiona elegancji i klasy.

Meble sprzedawane są zmontowane. Trafią do Państwa w całości na palecie.

 

komoda telewizyjna dębowa

Decydując się na drewniane meble z dębu, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Szorstkie ścierki lub kuchenne detergenty mogą niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

dębowa komoda tv

Kolekcja:
Foresto
Materiał:
Dąb + MDF + Dębowy fornir
Kolor:
Biały
Szerokość:
168cm
Wysokość:
35cm
Głębokość:
51cm
Nóżki:
9,5cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top