Komoda dębowa Foresto TV 3.0

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR002
Numer katalogowy producenta:  DDFOR002
Cena:
1 349,00 zł
1 079,00 zł
24/7
DDFOR002
Numer katalogowy producenta:  DDFOR002

DOSTAWA 14-21 dni

Komoda Foresto TV 3.0

Szukasz niewielkiej, lecz gustownej komody, która będzie godnie prezentować Twój panoramiczny telewizor? Komodę TV 3.0 stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Stolik pod TV z serii Foresto to świetny wybór dla osób poszukujących nowoczesnych oraz eleganckich mebli. Trzy pojemne i funkcjonalne szuflady pomieszczą osprzęt multimedialny oraz inne przedmioty codziennego użytku.


Dane techniczne

Seria:
FORESTO

Kolor:
BIAŁY / DZIKI DĄB

Materiał:
PODWÓJNIE FORNIROWANA

PŁYTA WIÓROWA

+ MDF (SZUFLADY)

+ DREWNO DĘBOWE

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
168cm

Wysokość:
25,5cm (bez nóżek)

Głębokość:
51cm

Uchwyt:
22cm

Nóżki:
9,5cm

Rodzaj wyjkończenia:
FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB

Uchwyt:
SATYNOWANA STAL

Plecy:
PŁYTA HDF

Cichy domyk:
HETTICH

Fronty:
LITY DĄB

 

Stabilny przesuw oraz system cichego domyku firmy Hettich zapewniają komfort użytkowania. Zastosowane szuflady dzięki swoim wymiarom są bardzo pojemne i łatwe w zagospodarowaniu. Zmieścisz w nich sprzęt RTV, konsolę do gier, dekoder lub odtwarzacz DVD. Dzięki dodatkowej nóżce pośrodku komody, mebel może bez obaw posłużyć jako miejsce na telewizor lub ciężką wierzę Hi Fi.
Komoda sprawia wrażenie bardzo lekkiej, dzięki zastosowaniu horyzontalnego kształtu bryły, podkreślonej dodatkowo długimi satynowanymi uchwytami. Znacząco poszerza optycznie pomieszczenie, w którym się znajduje.

Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. Są to fragmenty dzikiego dębu, poddane olejowaniu oraz woskowaniu. Posiadają rysy i liczne sęki, słoje nadające im szlachetności i charakteru. Jest to mebel, który nie narzuca się przytłaczającym charakterem. Lekka prosta bryła, która sprawdzi się w większości wnętrz, lecz nie pozbawiona elegancji i klasy.


Komoda wysyłana jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Dna szuflad i plecy komody wykonane zostały z płyty HDF.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Szorstkie ścierki lub kuchenne detergenty mogą niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.
back to top