Komoda dębowa Foresto 1.4

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR007
Numer katalogowy producenta:  DDFOR007
Cena:
2 149,00 zł
1 719,00 zł
24/7
DDFOR007
Numer katalogowy producenta:  DDFOR007

DOSTAWA 14-21 dni

Komoda Foresto 1.4.

Komoda 1.4 to alternatywa dla osób które szukają nieco mniejszej komody, nie rezygnując jednoczenśnie z pojemych szuflad oraz obszernych półek wewnątrz. Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. W połączeniu z białym korpusem nadają pomieszczeniu szlachetności i charakteru, jednocześnie wpisując się w najnowsze trendy. Tak teraz modne minimalistyczne wnętrza wymagały od nas dopasowania kolekcji, która sprostałaby Państa oczekiwaniom.Dane techniczne

Seria:
FORESTO

Kolor:
BIAŁY / DZIKI DĄB

Materiał:
PODWÓJNIE FORNIROWANA

PŁYTA WIÓROWA

+ MDF (SZUFLADY)

+ DREWNO DĘBOWE

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
127cm

Wysokość:
89cm (bez nóżek)

Głębokość:
51cm

Uchwyt:
29cm

Nóżki:
9,5cm

Rodzaj wyjkończenia:
FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB

Uchwyt:
SATYNOWANA STAL

Plecy:
PŁYTA HDF

Cichy domyk:
TITUS, HETTICH

Fronty:
LITY DĄB

 
 
 
Szuflady poruszają się na prowadnicach z cichym domykiem, dzięki czemu korzystanie z nich na co dzień jest po prostu przyjemnością. Regulacja wysokości półek i cichy domyk także w drzwiach komody to kolejny ukłon mebla w stronę funkcjonalności. Fronty wykonane z dębowej klejonki dla zachowania naturalności zostały jedynie naolejowane i nawoskowane, specjanie dla uzyskania efektu postarzenia pęknięcia i sęki nie są zaprawiane.
Komoda dzięki solidnym nóżkom wykonanym z dębu jest bardzo wytrzymała i odporna na obciążenia. Najbardziej kameralna propozycja z serii Foresto, lecz niesamowicie urokliwa, również jako pojedynczy mebel. Dzięki połączeniu stylu klasycznej elegancji i nowoczesnym akcentom komoda prezentuje się świetnie w prawie każdym wnętrzu.

Mebel wysyłany jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Dna szuflad i plecy komody wykonane zostały z płyty HDF.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top