Komoda dębowa Foresto 2.3

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR008
Numer katalogowy producenta:  DDFOR008
Cena:
1 799,00 zł
1 439,00 zł
24/7
DDFOR008
Numer katalogowy producenta:  DDFOR008

DOSTAWA 14-21 dni

Komoda Foresto RTV 2.3. z dębowymi nózkami i frontami.


Jest to chyba najbardziej klasyczna z komód jaką posiadamy w naszej kolekcji Foresto. Symetryczne szafki z frontami i nóżkami z litego dzikiego dębu doskonale sprawdzają się jako podręczne miejsce na różnego rodzaju rzeczy codziennego użytku. Łatwy dostęp i poręczne uchwyty sprawiają, że korzystanie z nich na co dzień staje się czystą przyjemnością. Na przestronnym blacie zmieści się nawet duży telewizor, dlatego komoda tv dębowa z powodzeniem może być wykorzystana do tego celu.


Dane techniczne
Seria:FORESTO
Kolor:BIAŁY / DZIKI DĄB
Materiał:PODWÓJNIE FORNIROWANA
PŁYTA WIÓROWA
+ DREWNO DĘBOWE
Gwarancja:12 miesięcy
Szerokość:168cm
Wysokość:68cm (bez nóżek)
Głębokość:51cm
Uchwyt:22cm
Nóżki:9,5cm
Rodzaj wyjkończenia:FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB
Uchwyt:SATYNOWANA STAL
Plecy:PŁYTA HDF
Cichy domyk:TITUS, HETTICH
Fronty:LITY DĄB

 

Komoda z kolekcji Foresto to najlepszy wybór, ze względu na swój współczesny design i połączenie białego koloru z dębowymi frontami, świetnie wpasuje się we wszelkie nowoczesne aranżacje. Idealnie też odnajdzie się we wnętrzach jasnych, minimalistycznych oraz loftowych. Dwie pojemne szafki za pięknymi dębowymi drzwiczkami i przestronne półki pośrodku na pewno znajdą wiele zastosowań. Biała komoda posiada gustowne wykończenie w postaci drewnianych frontów z dzikiego dębu o zróżnicowanej strukturze. Jest to drewno dębowe poddane olejowaniu oraz woskowaniu, aby zachować jego naturalny wygląd. Fronty posiadają rysy i słoje celowo nie zaprawiane, nadają one szlachetności i charakteru. Jest to mebel, który nie narzuca się swoim przytłaczającym charakterem. Pojemny i bardzo funkcjonalny, a zarazem nietuzinkowy i indywidualny. Lekka prosta bryła, która sprawdzi się w większości wnętrz, lecz nie jest pozbawiona elegancji i klasy.

Mebel wysyłany jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
Plecy komody wykonane zostały z płyty HDF.

Decydując się na dębowe meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Szorstkie ścierki lub kuchenne detergenty mogą niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top