Komoda dębowa Foresto 2.4

Cena:
2 999,00 zł
2 099,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
188cm
Wysokość:
98cm
Głębokość:
51cm
SKU:
DDFOR001
Numer katalogowy producenta:  DDFOR001

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda Foresto 2.4 z dębowymi nóżkami i frontami.


Komoda Foresto 2.4 to mebel idealny do salonu, sypialni, jak i do pokoju młodzieżowego. Dzięki dość znacznym gabarytom, jest niezmiernie funkcjonalny i pojemny. Z powodzeniem może zastąpić bieliźniarkę, gdyż pomieści naprawdę wiele rzeczy. Swoją prostotą i frontami przykuje wzrok nie jednego gościa twojego domu. Półki oraz szuflady ozdobione estetycznie wykonanymi fasadami z klejonki dębowej sprawdzą się jako miejsce na przedmioty, które nie koniecznie wymagają eksponowania.

SATYNOWANE UCHWYTY- duże uchwyty satynowane. Praktyczne w użytkowaniu i nowoczesnie wyglądające.

DĘBOWE FRONTY - wykonane z litego dzikiego dębu fronty z pozostawionymi specjalnie naturalnymi walorami dla tego gatunku drewna czyli sękami, rzeźbieniami dodają jej szlachetności i niepowtarzalności.

CICHY DOMYK - wszystkie szuflady poruszają się na prowadnicach Hettich z cichyn domykiem. W drzwiach zastosowano hamulce zapobiegające trzaskaniu.

DĘBOWE NÓŻKI - zgodnie z obecnie panującym designem.

Masz duży salon, pustą ścianę, którą chciałbyś czymś zapełnić, to właśnie naszej komody dębowej szukasz. Piękna majestatyczna, a zarazem bardzo gustowna. Dokładnie przemyślana, delikatnie ozdobiona zakończona solidnymi dębowymi nóżkami wraz z nogą centralną zapewniającą dodatkową wytrzymałość mebla na obciążenie. Estetyczne satynowane uchwyty wyznaczają optyczną linię poziomą powodując, że mebel idealnie wkomponowywuje się w otaczającą go przestrzeń.
Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. Są to lite fragmenty dębu, poddane olejowaniu oraz woskowaniu. Posiadają naturalne żłobienia i liczne słoje celowo nie uzupełniane, aby nadać im szlachetności i charakteru.
Dzięki klasycznej formie i prostym kształtom z łatwością dopasuje się do prawie każdego stylu. Nowoczesny design będzie wspaniale prezentować się, we wszystkich współczesnych aranżacjach, a tak bardzo modny teraz minimalizm zostanie osiągnięty dzięki choćby ustawieniu jej w centralnym punkcie najważniejszej ściany salonu. Bardzo dobrze będzie się prezentowała w wnętrzach loftowych.

Meble sprzedawane są zmontowane. Trafią do Państwa w całości na palecie.

komoda biała z dębowymi blatami

Decydując się na dębowe meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Szorstkie ścierki lub kuchenne detergenty mogą niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

dębowe meble

Kolekcja:
Foresto
Materiał:
Dąb + MDF + Dębowy fornir
Kolor:
Biały
Szerokość:
188cm
Wysokość:
98cm
Głębokość:
51cm
Nóżki:
9,5cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top