Komoda dębowa Foresto 2.4

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR001
Numer katalogowy producenta:  DDFOR001
Cena:
2 999,00 zł
2 399,00 zł
24/7
DDFOR001
Numer katalogowy producenta:  DDFOR001

DOSTAWA 14-21 dni

Komoda Foresto 2.4

Komoda 2.4 to mebel idealny do salonu, sypialni, jak i do pokoju młodzieżowego. Dzięki dość znacznym gabarytom, jest niezmiernie funkcjonalny i pojemny. Z powodzeniem może zastąpić bieliźniarkę, gdyż pomieści naprawdę wiele rzeczy. Swoją prostotą i frontami przykuje wzrok nie jednego gościa twojego domu. Półki oraz szuflady ozdobione estetycznie wykonanymi fasadami z klejonki dębowej sprawdzą się jako miejsce na przedmioty, które nie koniecznie wymagają eksponowania.Dane techniczne

Seria:
FORESTO

Kolor:
BIAŁY / DZIKI DĄB

Materiał:
PODWÓJNIE FORNIROWANA

PŁYTA WIÓROWA

+ MDF (SZUFLADY)

+ DREWNO DĘBOWE

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
188cm

Wysokość:
89cm (bez nóżek)

Głębokość:
51cm

Uchwyt:
29cm

Nóżki:
9,5cm

Rodzaj wyjkończenia:
FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB

Uchwyt:
SATYNOWANA STAL

Plecy:
PŁYTA HDF

Cichy domyk:
TITUS, HETTICH

Fronty:
LITY DĄB

 

Masz duży salon, pustą ścianę, którą chciałbyś czymś zapełnić, to właśnie naszej komody szukasz. Piękna majestatyczna, a zarazem bardzo gustowna. Dokładnie przemyślana, delikatnie ozdobiona zakończona solidnymi dębowymi nóżkami wraz z nogą centralną zapewniającą dodatkową wytrzymałość mebla na obciążenie. Estetyczne satynowane uchwyty wyznaczają optyczną linię poziomą powodując, że mebel idealnie wkomponowywuje się w otaczającą go przestrzeń.
Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. Są to lite fragmenty dębu, poddane olejowaniu oraz woskowaniu. Posiadają rysy i liczne słoje celowo nie uzupełniane, aby nadać im szlachetności i charakteru.
Dzięki klasycznej formie i prostym kształtom z łatwością dopasuje się do prawie każdego stylu. Nowoczesny design będzie wspaniale prezentować się, we wszystkich współczesnych aranżacjach, a tak bardzo modny teraz minimalizm zostanie osiągnięty dzięki choćby ustawieniu jej w centralnym punkcie najważniejszej ściany salonu.

Mebel wysyłany jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Dna szuflad i plecy komody wykonane zostały z płyty HDF.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Szorstkie ścierki lub kuchenne detergenty mogą niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.
back to top