Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante biała

Cena:
1 349,00 zł
1 199,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ ­ [+240,00 zł]

Szerokość:
130cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL001B
Numer katalogowy producenta:  PL001B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda sosnowa biała 3-drzwiowa Belluno Elegante. Białe meble do salonu

Masz wyrafinowany gust i z przyjemnością otaczasz się przedmiotami najwyższej jakości? Wyobraź sobie, że wchodzisz do salonu. Zapalasz stojącą na blacie drewnianej komody świecę. Przesuwasz delikatnie palce w kierunku szuflady, wyraźnie wyczuwając pod opuszkami subtelną strukturę słojów drzewnych. Łapiesz chłodną, połyskującą satynowym blaskiem gałkę w kolorze starego srebra. Wyjmujesz swoją ulubioną książkę, płynnym ruchem zamykasz szufladę, wzbijając przy tym w powietrze niepowtarzalny zapach surowego drewna. Już po chwili siadasz wygodnie w fotelu i zanurzasz się w lekturze.

 

Najlepszy wybór do Twojego salonu

Prowansalska komoda Belluno Elegante, wykonana z drewna sosny fińskiej to gwarancja najwyższej jakości. Aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania, w komodzie zamontowano prowadnice do szuflad quadro z systemem cichego domyku. Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante została pokryta farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli RAL9010. Bielony środek mebli sprawia, iż wnętrze tchnie świeżością i naturalnością, zachęcając do utrzymywania ładu i porządku. W celu zachowania odpowiedniej stabilności i wytrzymałości mebla użyto masywnego blatu o grubości aż 5 cm.

biała komoda 3-drzwiowa z kolekcji Belluno Elegante

DREWNIANY BLAT - piękny drewniany blat został wykonany z najlepszej jakości drewna sosny fińskiej odpornego na uszkodzenia, dzięki czemu będziesz mógł dłużej cieszyć się białą komodą.

CICHY DOMYK -biała listwa dolna pełni funkcję dekoracyjną i nadaje kolekcji Belluno Elegante uroku.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - biała listwa dolna pełni funkcję dekoracyjną dla kolekcji Belluno Elegante tworząc przy tym uroczą komodę do salonu.

FREZY - charakterystyczne dla kolekcji Belluno Elegante frezy nadają meblowi prowansalskiego efektu.

Solidna, a jednocześnie lekka komoda

Dzięki starannemu wykończeniu, mebel prezentuje się jednak wytwornie i niezwykle lekko. Komoda drewniana posiada dwie szuflady oraz trzy pojemne szafki, które pozwolą na przechowywanie wielu przedmiotów – od dokumentów aż po ozdoby. Jest ona bardzo estetyczna i nawiązuje do klasycznego, ponadczasowego stylu. Umieszczone na szklanych drzwiczkach drewniane szprosy stanowią interesującą dekorację mebla, a gałki w kolorze starego srebra dopełniają całości. Dolny cokolik dodaje drewnianemu meblowi subtelnej lekkości.

Wykorzystanie naturalnego drewna sosny fińskiej, a także ekologiczna farba wodna wpisuje się w popularny obecnie, zdrowy styl życia. Stawiając na naturalne produkty, masz pewność, że otaczasz się przedmiotami najwyższej jakości, które właśnie dla Ciebie przygotowała sama przyroda. Poddane odpowiedniej obróbce i wyposażone w nowoczesne rozwiązania, meble z kolekcji Belluno Elegante sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

komoda z drewna biała

 

Pielęgnacja mebli z naturalnego drewna

Meble z drewna podlegają naturalnemu procesowi starzenia. Słoje oraz sęki z biegiem czasu uwydatniają się i stają bardziej widoczne. Jest to naturalne zjawisko. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działanie promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Meble są malowane ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Nasze meble dostarczamy w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

aranżacja białej jadalni przy użyciu kolekcji Belluno Elegante

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top